فهرست
نقش اول پرسپولیس/ طارمی 12 امتیازی
نقش اول پرسپولیس/ طارمی 12 امتیازی

نقش اول پرسپولیس/ طارمی 12 امتیازی

آی اسپورت- مهدی طارمی حالا بهترین گلزن پرسپولیس در تاریخ لیگ برتر است و هر هفته هم اختلافش با نفرات قبلی را بیشتر می کند. شماره 9 همچنان مهمترین بازیکن تیم برانکوست و با وجود خط دفاع آهنین و جلال حسینی و علیرضا بیرانوند، اگر طارمی نباشد امتیازی به حساب پرسپولیس واریز نمی شود. پرسپولیس با سپر دفاعی درخشانش فقط می تواند گل نخورد و مساوی کند ولی با حضور طارمی، به گل زدن و پیروزی و گرفتن 3 امتیاز نزدیک می شود.

تیم برانکو در حال حاضر با 41 امتیاز در صدر قرار دارد ولی اگر گلهای طارمی نبود، این مجموع به 29 کاهش پیدا کرده و پرسپولیس را روی پله چهارم قرار می داد. به همین دلیل است که بازگشت طارمی به پرسپولیس را باید مهمترین اتفاقی دانست که در تیم برانکو افتاده است.

طارمی طی 18 بازی قبلی، 9 گل زده است. او دروازه تیمهای صبا، سپاهان (2 بار)، نفت، صنعت نفت، پدیده، سیاه جامگان، سایپا و گسترش را باز کرده است. بدون این گلها، پرسپولیس موفق به شکست دادن صبا، سپاهان، صنعت نفت، پدیده، سایپا و گسترش نمی شد. این یعنی پرسپولیس بدون گلهای او، 12 امتیاز کمتر از مجموع فعلی می گرفت. بدون طارمی، پرسپولیس برانکو به جای ثبت 8 برد در این بازیها فقط موفق به شکست دادن نفت و سیاه جامگان می شد.

و حالا سوال اصلی اینکه اگر برانکو روی حرفش در ابتدای فصل می ماند و اجازه بازگشت طارمی را نمی داد، قرار بود چه کسی چنین راندمان بالایی را در تیمش ایجاد کند؟ پریموف؟ علیپور؟

۸ ۳  
آی اسپورت
2017-01-25 19:24:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
Erfan60
چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۳۸
دانشمندخب مهاجم وظیفش گل زدنه دیگه میخای بیرانوندگل بزنه؟ازرئال وبارسام رونالدو ومسیوبگیری تعطیلن
۵
موراتا
پنجشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۵، ۰۷:۲۲
ساسان انصاری جای طارمی بود الان حداقل 15 گل زده بود
واقع بين
پنجشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۵، ۱۰:۰۶
با اين خط هافبك پرسپوليس هر كي جاي طارمي بود توي ليگ امسال تا همين الان 20 تا گل زده بود ... !!!! والله اين بابا گل زن نيست ... يه مهاجم خيلي خيلي معمولي .. يك گل نزن مادرزاد !!!! كه شانس آورده پشت سرش بهترين هافبكهاي تهاجمي حال حاضر ايران تغذيه اش مي كنند ...اگه توي هر تيم ديگه اي بود تا الان 3 تا گل هم نميزد !!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر