فهرست
شکوری: باید به جلالی زمان داده شود/ هنوز اتفاقی نیفتاده/ هدفمان کسب رتبه تک رقمی است
شکوری: باید به جلالی زمان داده شود/ هنوز اتفاقی نیفتاده/ هدفمان کسب رتبه تک رقمی است

شکوری: باید به جلالی زمان داده شود/ هنوز اتفاقی نیفتاده/ هدفمان کسب رتبه تک رقمی است

آی اسپورت- ابراهیم شکوری، مدافع باتجربه سایپا با وجود گلزنی مقابل استقلال نتوانست مانع شکست تیمش شود. او در گفت و گو با آی اسپورت درباره بازی با استقلال اظهار داشت: بازی بدی مقابل استقلال انجام ندادیم اما فراموش نکنیم که استقلال یکی از بهترین تیم های ایران است. ما دو بار در این مسابقه پیش افتادیم اما نتوانستیم برتری خود را حفظ کنیم و از نظر من دلیل اصلی این موضوع بی تجربگی نفراتمان بود.

وی درباره گلزنی خودش عنوان کرد: خوشحالم که برای تیمم گل زدم اما متاسفانه تیم باخت و حال همه مان گرفته شد. دوست داشتم گلم باعث پیروزی شود اما اینطور نشد. تیم ما جوان شده و میانگین سنی پایین آمده است، امیدوارم از بازی‌های آینده بهتر شویم.

مدافع سایپا درباره نتایج نامطلوب تیمش در 4 هفته ابتدایی تاکید کرد: هنوز زمان زیادی باقی مانده است. قطعا در آینده بهتر از این کار می کنیم و می توانیم نتایج بهتری کسب کنیم. با اینکه نتایج خوب نبوده اما من به آینده امیدوارم.

شکوری درباره شایعاتی که پیرامون برکناری جلالی به گوش می رسد، خاطرنشان کرد: این ها همه اش شایعه است. هنوز اتفاقی نیفتاده و اطمینان دارم جلالی با علم خود شرایط را درست می کند. باید به او زمان داده شود چون مدت زیادی از حضورش نمی گذرد و نمی توان عیار یک مربی را با چند نتیجه سنجید.

وی در پایان افزود: همه ما از نتایج به دست آمده ناراحتیم اما باید این مسائل را فراموش کنیم و برای بازی های آینده بجنگیم. هدف ما در لیگ  چهاردهم کسب رتبه تک رقمی است و در این راه باید بتوانیم نتایج خوبی کسب کنیم.

  ۱  
آی اسپورت
2014-08-20 13:06:08
نظر دهید
۱ نظر
حسن
چهارشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۴۶
شایعه برکناری جلالی؟!
آره آی اسپورت جان این شایعه رو عمت درآورده که میگی؟!
4 هفته و برکناری؟! انگار سایپا قرار بوده قهرمان بشه که حالا دارید زر میزنید. تیم سایپا برای وسط های جدول بسته شده و به اون هم میرسه...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر