فهرست
کری رئالی ها برای اتلتیکو به تقلید از آرژانتینی ها
کری رئالی ها برای اتلتیکو به تقلید از آرژانتینی ها

کری رئالی ها برای اتلتیکو به تقلید از آرژانتینی ها

آی اسپورت- دو آتشه های رئال مادرید، شب گذشته در جریان دیدار رفت سوپرکاپ، سرود معروف \"برزیل، بگو چه حسی داری\" را برای کری خوانی مقابل هواداران اتلتیکو می‌خوانند.

این سرود اصلیتی آرژانتینی دارد که هواداران آلبی سلسته در طول جام جهانی در ورزشگاه ها و مکان های ورزشی آن را می‌خوانند.این سرود به حدی معروف شد که بازیکنان آرژانتین نیز پس از پیروزی آن را می‌خوانند. رئالی ها نیز شب گذشته با ایجاد تغییراتی در این سرود، آن را برای کری خوانی با اتلتیکو‌یی ها در قسمت دو آتشه ها می‌خواندند.

محتوای نسخه ی اصلی این سرود اشاره به بازی برزیل و آرژانتین در جام جهانی 90 ایتالیا دارد . جایی که تیم آرژانتین توانست با تک گل کلودیو کانی‌جیا برزیل را از پیش روی بردارد. همچنین در مورد مسی و مقایسه ی پله و مارادونا است.

این آهنگ به شکل بارزی محتوای کری گونه دارد. در نسخه ی اصلی آرژانتینی ها برای برزیلی ها و اینجا در اسپانیا رئالی ها برای طرفداران اتلتیکو مادرید.

متن این ترانه به شرح زیر است:

\"هی آتلتیکو بگو چه حسی داری وقتی فینال رو ببازی؟ بهت قول میدم حتی اگه سالها بگذرن گل دقیقه ی93 سرخیو راموس رو که چه قشنگ کاشت توی دروازه ت یادت نمیره . رویاتو بر باد داد تا مثل همیشه دوم باشی!\"

 

  ۱  
آی اسپورت
2014-08-20 13:44:37
نظر دهید

۱ نظر
چیگور
چهارشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۲۲
اینم یه سرقت تقریبا ادبی مادریدی ها

بازیکن دزدی داشتیم تو زمان فرانکو
سرود دزدی هم اضافه شد به شاهکارهای مادریدیهاک(:
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر