فهرست
شایعه جدی: پولادی با الشحانیه تمام کرد
شایعه جدی: پولادی با الشحانیه تمام کرد

شایعه جدی: پولادی با الشحانیه تمام کرد

آی اسپورت – مهرداد پولادی یکی از ملی پوشانی که در جام جهانی رخشید  همچنان در کش و قوس با باشگاه پرسپولیس  بدون تیم مانده است.در حالی که باشگاه پرسپولیس نام این بازیکن را در لیست خود قرارداده پولادی می گوید  قراردادی با باشگاه  پرسپولیس ندارد و حتما می خواهد خارج از ایران به فوتبالش ادامه دهد.
از حدود یک ماه قبل صحبت از پیشنهادهای خارجی پولادی به میان آمد و گفته شد چند تیم انگلیسی او را می خواهند .سپس بحث حضور این مدافع چپ ملی پوش در اوساسونا  و همبازی شدن با جواد نکونام دوست صمیمی اش مطرح شد اما  در نهایت گفته شد پولادی هم مثل سیدجلال حسینی و اشکان دژاگه راهی قطر خواهد شد.
امروز شنیده شد کار پیوستن مهرداد پولادی به تیم  الشحانیه قطر تمام شده است .ظاهرا پولادی روز گذشته با این تیم قطری قرارداد بسته  و روز جمعه هم به دوحه خواهد رفت.
گفته می شود رقم قرارداد پولادی با این باشگاه تازه وارد به لیگ ستارگان قطر حدود 700 هزار دلار الست.
الشحانیه تازه به دسته اول لیگ قطر صعود کرده اما کارشناسان فوتبال قطر معتقدند این تیم شانس زیادی برای بقا در دسته اول ندارد.این تیم از یک سرمربی اسپانیایی بهره می برد ضمن اینکه سه بازیکن اسپانیی را هم جذب کرده  و با حضور پولادی تنها از سه بازیکن خارجی اش می تواند استفاده کند که با توجه به ملیت  سرمربی الشحانیه کار برای پولادی سخت خواهد شد.
  ۲  
آی اسپورت
2014-08-20 13:46:07
نظر دهید

۲ نظر
SARVARE LONG
چهارشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۵۵
ALI MOONDO LONGESH
سید استقلالی
چهارشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۴۳
دیپورتی استقلال
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر