فهرست
سروش رفیعی: دربی اهواز کیفیت نداشت/هوای گرم و شرجی روی بازی مان تاثیر گذاشت
سروش رفیعی: دربی اهواز کیفیت نداشت/هوای گرم و شرجی روی بازی مان تاثیر گذاشت

سروش رفیعی: دربی اهواز کیفیت نداشت/هوای گرم و شرجی روی بازی مان تاثیر گذاشت

آی اسپورت – فولاد  دربی اهواز را برد اما سروش رفیعی یکی از بهترین های این تیم هم مثل اسکوچیچ از بازی تیمش راضی نیست:« بازی نسبتا خوبی بود. من فکر می کنم همیشه در دربی ها یک مقدار حساسیت حاکم است که بر بازی نیز اثر می گذارد. دیروز جوی که در ورزشگاه به وجود آمده بود باعث شد تا بازی ما و استقلال خوزستان کیفیت لازم را نداشته باشد.»
هافبک اهل استان فارس فولاد از بازی خودش هم راضی نیست:« شرایط آب و هوایی یک مقدار بر بازیکنان اثر گذاشته بود به خصوص بر روی خود من و تیممان که نتوانستیم آنطور که لازم است انتظارات را برآورده سازیم، اما خدا را شکر که نتیجه گرفتیم و من این پیروزی را به مجموعه تیمم و طرفدارانمان تبریک می گویم.»
رفیعی  که با سایت رسمی باشگاهش صحبت کرده گفت:« هوای شرجی و رطوبت بالا و گرمای بیش از حد هوا ما را خیلی اذیت کرد از اینکه در این شرایط توانستیم نتیجه بگیریم خوشحالم. انتظار داشتیم که بهتر از این کار کنیم، اما همین که بازی را بردیم راضی هستیم.
هافبک  تکنیکی فولاد درباره استقبال نکردن  هواداران از این بازی هم گله دارد:« انتظار داریم هواداران بیشتر بیایند و ما را تشویق کنند، اما متاسفانه خیلی از صندلی ها خالی بود. البته همان هایی هم که آمده بودند با شور و نشاط تا آخرین دقیقه ما را تشویق کردند و از اینکه توانستیم با پیروزی بر استقلال شادشان کنیم خوشحال هستیم.»
وی درباره تیم حریف هم صحبت می کند:«استقلال خوزستان فوتبال خوبی ارائه داد هر چند گرمای هوا هم روی آنها اثر گذاشته بود. با این حال آنها هم خوب بودند. خیلی فشار آوردند، موقعیت هایی هم روی دروازه ما ایجاد کردند و ما خوش شانس بودیم که گل نخوردیم. امیدوارم این تیم خوب اهوازی در ادامه بازی ها نتیجه لازم را بگیرد و جایگاه خوبی در لیگ به دست آورد.»
     
آی اسپورت
2014-08-20 13:49:18
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر