فهرست
بازیکن 950 میلیونی تراکتور استپ بلد نیست!
بازیکن 950 میلیونی تراکتور استپ بلد نیست!

بازیکن 950 میلیونی تراکتور استپ بلد نیست!

آی اسپورت – تراکتورسازی تبریز روز گذشته اولین باخت خود در لیگ چهاردهم را مقابل  تیم تازه لیگ برتری شده پدیده تجربه کرد.تیم رسول خطیبی در نیمه اول این مسابقه نمایش خوبی ارائه داد اما در نیمه دوم و بخصوص بعد از دریافت گل  کاملا بهم ریخت و حملات احساسی دقایق پایانی اش هم نتیجه نداد.
اما تراکتور با وجود نمایش نه چندان خوب در مشهد می توانست دست خالی از  این میدان برنگردد و شاید اگر یکی از موقعیت های دقایق پایانی گل می شد این شکست در کارنامه خطیبی و تیمش ثبت نمی شد.
آخرین موقعیت تراکتور در این مسابقه را محمد ایران پوریان از دست داد.بازیکنی که قراردادی 950 میلیونی با این تیم بسته و یکی از گرانقیمت ترین چره های معمولی لیگ برتر به حسا می آید  اما همین بازیکن  در مقابل دروازه موفق به استپ توپ نشد و این شانس هم از دست رفت تا تراکتور شکست تلخی  را در مشهد  سپری کند.
ایران پوریان در طول بازی  هم در برداشتن بازیکن مقابلش ناکام بود اما او تنها بازیکن گرانقیمت تیمش نبود که کاری از پیش نبرد.علا عبدالزهرا که ظاهرا قراردادی 990 میلیون تومانی  با تراکتورسازی بسته و البته خیلی کم بازی می کند  به عنوان یک آلترناتیو  نمایشی ناامید کننده داشت و ادینیوی 1.2 میلیارد تومانی هم هیچ کار مثبتی در میدان انجام نداد و کاملا ناکام بود تا  خطیبی بعد از حدود 95 دقیقه جدال نفسگیر با حریف دست ها را به علامت تسلیم بالا ببرد.
  ۴  
آی اسپورت
2014-08-20 14:25:24
نظر دهید

۴ نظر
-
چهارشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۳۸
گلر 950ملییونی استقلال فقط بلده گلبخوره مثل اب خوردن
-
چهارشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۲۱
تر تر هم شد تیم آخه
مسعود
چهارشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۴۹
دیروز ایرانپوریان یکی از بهترین بازیکاننمون بود. شما احتمالا داشتی خبر می خوندی که ندیدی چندین بار بازیکن تیم حریف رو پشت سر گذاشت.
تراختوری1360
پنجشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۳، ۰۹:۲۹
ایرانپوریان یکی ازبهترین بازیکنان لیگ میشه تمام حملات تراختورهم توبازی باپدیده ازسمت راست وتوسط ایرانپوریان طراحی میشدایرانپوریان خوب بازی کرد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر