فهرست
نگاه قائدی به آینده؛ به سمت حاشیه نمی روم
نگاه قائدی به آینده؛ به سمت حاشیه نمی روم

نگاه قائدی به آینده؛ به سمت حاشیه نمی روم

آی اسپورت- علیرضا نیکبخت‌واحدی در مصاحبه‌ای با خبرورزشی به مهدی قائدی توصیه‌های بسیار مهمی کرد و به این بازیکن صراحتاً گفت او را الگوی خودش قرار ندهد! قائدی نیز که انتظار داشت در استقلال به دوران شکوفایی برسد به نظر می رسد اندرزهای نیکبخت را آویزه گوشش کرده تا بتواند از این روزهای بحرانی عبور کند. گفتگو با او نشان می دهد که خودش نیز برای تغییر در زندگی اش دست به کار شده:

*حرف‌های نیکبخت در مورد خودت در خبرورزشی چهارشنبه را خواندی؟

نه، متأسفانه نخواندم. البته شنیدم ایشان به من توصیه‌هایی داشته است.

*نیکبخت گفته قائدی نباید من را الگوی خودش قرار بدهد.

آقای نیکبخت بزرگتر من است و پیشکسوت. خیلی خوشحالم که به من نصیحت کرده است. حتماً نصایح ایشان را گوش می‌دهم و به هیچ‌عنوان سمت حاشیه نمی‌روم. ممنونم که نیکبخت به فکرم بوده، قطعاً وارد حاشیه نمی‌شوم و تمام حواسم را معطوف به فوتبال می‌کنم. بی‌حاشیه و سالم رو به جلو حرکت می‌کنم و امیدوارم با لطف خدا، دلسوزی کادر فنی، حمایت خانواده و هواداران و البته زحمات خودم بتوانم شرایط بهتری را برای خودم فراهم کنم. شک نکنید تمام حواسم معطوف به فوتبال و موفقیت است. می‌خواهم خاطره‌ای خوب برای هواداران از خودم به جا بگذارم.

*پس عزم خودت را برای رسیدن به تیم ملی جزم کرده‌ای؟

بله، آمده‌ام استقلال تا پیشرفت کنم. می‌خواهم به حاشیه نروم و به یک بازیکن خوب بدل شوم؛ هم در استقلال هم در تیم ملی. می‌خواهم علاوه بر استقلال، در جمع ملی‌پوشان هم بدرخشم و امیدوارم روزی به این آرزویم برسم. البته می‌دانم کار سختی است ولی از جان و دل تلاش می‌کنم. برای موفقیت باید زحمت کشید و من هم نهایت زحمت خودم را به کار خواهم بست.

*شرایط استقلال خوب است؟

بله، خوشبختانه بازی به بازی داریم بهتر می‌شویم. الان وضعیت به گونه‌ای است که هم به لحاظ روحی هم از نظر تاکتیکی در شرایط مطلوبی هستیم و مرتب داریم پیشرفت می‌کنیم. امیدوارم همین‌طور تداوم داشته باشیم.

خبرورزشی/مهدی زارع

 

۱۱ ۱  
آی اسپورت
2017-12-28 22:50:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
مهدی قائدی
پنجشنبه ۷ دی ۱۳۹۶، ۲۳:۲۸
چون سیاهی داروم.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر