فهرست
گزارش روز: نفت و دومین شکست سنگین دوران کرانچار در اصفهان
گزارش روز: نفت و دومین شکست سنگین دوران کرانچار در اصفهان

گزارش روز: نفت و دومین شکست سنگین دوران کرانچار در اصفهان

آی اسپورت - شکست روز گذشته تیم فوتبال سپاهان در ورزشگاه تختی تهران برابر نفت، اتفاق به شدت غیرمنتظره ای برای فوتبال ایران بود. این تیم در سه هفته ابتدایی لیگ با به ثمر رساندن 7 گل و دریافت تنها 1 گل، بهترین تیم لیگ نشان داده بود اما در جدال با نفت نشانی از سپاهانِ سرحال هفته های گذشته نداشت. آن ها در شرایطی با سه گل مقابل تیم منصوریان شکست خوردند که مشابه این شکست سنگین را فقط یک بار دیگر می توان در کارنامه 3 فصل اخیر طلایی ها با هدایت کرانچار پیدا کرد.

زلاتکو کرانچار در سال 90 با امضای قراردادی دو ساله سرمربی سپاهان شد و تیم بحران زده لوکا را قهرمان لیگ برتر ایران کرد. تیمی که فصل را با بوناچیچ بد آغاز کرده بود، با ورود کرانچی متحول شد و نتایج درخشانی گرفت. آن ها از آبان ماه، یعنی ماه ورود مربی جدید، تنها در دو مسابقه برابر صبا و تراکتور شکست خوردند.  در هر دو مسابقه نیز تنها با یک اختلاف گل.

در دومین فصل حضور کرانچار در سپاهان، این تیم در رقابت های لیگ برتر 8 شکست را تجربه کرد. شکست 4 بر یک برابر تراکتورسازی در هفته سیزدهم، بدترین شکست این فصل زردپوشان بود. آن ها 6 مسابقه را با یک گل اختلاف و یک دیدار را با نتیجه دو بر صفر واگذار کردند. یک سال بعد، این تیم 4 شکست را در لیگ پشت سر گذاشت که سنگین ترین آن ها، باخت دو بر صفر برابر پرسپولیس در آزادی بود.

شکست دیروز برابر نفت، دومین باخت سنگین دوران حضور سرمربی کروات در سپاهان به شمار می رفت. در واقع آن ها پیش از این در مدت زمان دو فصل و نیم تنها یک باخت بد داشتند و در سایر شکست ها هرگز اختلاف شان با تیم برنده به 3 گل نرسیده بود. این آمار، ارزش پیروزی بزرگ منصوریان و بچه هایش را به مراتب بیشتر خواهد کرد. آن ها خالق اتفاقی شدند که شاید تا پایان لیگ دیگر تکرار نشود. 

  ۲  
آی اسپورت
2014-08-20 15:06:11
نظر دهید

۲ نظر
علی سهراب پور
چهارشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۴۰
این دیگه خیلی بی احترامیه
یعنی چی که اسم سرمربی محبوب سپاهانو زدید کرانچی؟!!!
سید استقلالی سرباز ژنرال
پنجشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۰:۱۴
شله زرد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر