فهرست
سوال روز: رسول خطیبی استعفا می دهد؟
سوال روز: رسول خطیبی استعفا می دهد؟

سوال روز: رسول خطیبی استعفا می دهد؟

آی اسپورت – باخت به پدیده در مشهد تنها بهانه ای بود برای اینکه  رسول خطیبی به سیم آخر بزند و از مشکلات مالی ادامه دار باشگاهش بشدت انتقاد کند.با این حال دامنه انتقادات خطیبی خیلی زود دامن نظمی مدیرعامل باشگاه را هم گرفت تا مشخص شود فاصله زیادی بین سرمربی و مدیرعامل وجود دارد و طرفین همدیگر را قبول ندانرد.
تنها یک روز بعد از اولین شکست تراکتور  خطیبی در مصاحبه ای تند تهدید به استعفا کد  البته  نظمی را در بی پولی باشگاه مقصر دانست.خطیبی در این مصاحبه  اعلام کرد تنها با قول رئیس هیات مدیره تا الان ساکت مانده و قصد داشته بعد از بازی با ملوان سفره دلش را باز کند.
آتشی ترین جملات خطیبی در مصاحبه امروزش می تواند تراکتورسازی را وارد چالشی جدی کند آن هم  در حالی که تازه چهار بازی از  فصل جدید گذشته و تراکتور 7 امتیاز دارد:«من با نظمی حرفی ندارم او بهتر است برود مشکلات باشگاه را حل کند...آقای نظمی من بازیچه دست شما نیستم و مثل شما نیستم که در ورزش نبوده باشم.... اگر سردار کریمیان به من قول نمی‌ داد بعد از بازی با ملوان همه حرف هایم را می‌ زدم.... الان می‌ فهمم که چرا اول فصل هیچ مربی حاضر نمی‌ شد سرمربی تراکتورسازی شود... اگر مشکلات حل نشود از فردا سر تمرین نمی‌ روم.... تا حالا یک ریال از تراکتورسازی پول نگرفته ام و اگر این مسائل ادامه پیدا کند بدون اینکه ریالی بگیرم تراکتور را رها می‌ کنم.»
اما واکنش جمشید نظمی مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی هم به این مصاحبه  و تهدید جالب بود .با صحبت های نظمی مشخص شد اختلاف خطیبی و نظمی بیشتر از آن چیزی است که تصور می شد و ظاهرا نظمی بدش نمی آید خطیبی استعفا داده  و این مساله را در هیات مدیره مطرح کند.نظمی طوری صحبت کرده که انگار خطیبی در هیات مدیره مخالفانی هم دارد و شاید اگر خطیبی شوخی شوخی استعفا بدهد به راحتی او را کنار بگذارند و دنبال مربی دیگری برود.
نظمی امروز به فارس گفته :« اگر او نماند مشکلی نیست. خطیبی استعفایش را بنویسد و آن را در هیأت مدیره مطرح می‌کنیم وقتی این خبر به من رسید در فرودگاه بودم و نمی‌خواهم بگویم عکس‌العمل بعضی از اعضای هیأت مدیره چه بوده است این صحبت‌ها از روی بی‌تجربگی مطرح شده است.»
حالا باید منتظر ماند و دید واکنش رسول خطبی به این صحبت ها چیست.آیا با تداوم مشکلات مالی تراکتورسازی رسول تهدیدش را عملی کرده و نظمی هم که انگار بدش نمی آید خطیبی را کنار بگذارد این مساله را با کمک اعضای موافقش در هیات مدیره پیش می برد  یا خطیبی با مشکلات کنار می آید و وساطت ها و میانجی گری های رئیس هیات مدیره شرایط را موقتا آرام خواهد کرد تا خطیبی به فکر بازی  یکشنبه با صبای قم باشد.
البته سرپرست تیم تراکتورسازی طوری مصاحبه کرده که انگار نباید استعفای رسول را جدی گرفت اما حالا که اختلاف بین سرمربی و مدیرعامل عیان شده  باید دید این دو نفر در ادامه راه چگونه می توانند با یکدیگر همکاری کنند و اگر مشکلات مالی باشگاه ادامه داشته باشد این همکاری نهایتا چند هفته دیگر ادامه خواهد داشت.
  ۵  
آی اسپورت
2014-08-20 16:14:58
نظر دهید

۵ نظر
saeed
چهارشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۳۵
ایشالله. تونی یا فرکی بیاد جاش
حسین اول نساجی بعد پرسپولیس
چهارشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۴۶
این همه بازیکن داره و کلی بازیکن میلیاردی ایرانی و خارجی گرفتن و بازیکنای جوون ملوان رو دزدیدن و هر کار می خواستن کردن حالا با یه باخت شروع کرده به دری وری گفتن!!!بشین کارتو بکن
اسمان
چهارشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۰۹
اقای خطیبی تورو خدا زودتر برو تا تتیراختور بیچاره نشده
-
چهارشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۳۶
نظمی استعفا بده همه پپی به خیانات اشکار تو برده است
سید استقلالی
چهارشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۵۲
به امید موفقیت مربع مربیان استقلالی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر