فهرست
فیفا و تایید محرومیت بارسا از حضور در بازار نقل و انتقالات
فیفا و تایید محرومیت بارسا از حضور در بازار نقل و انتقالات

فیفا و تایید محرومیت بارسا از حضور در بازار نقل و انتقالات

آی اسپورت- باشگاه بارسلونا اعلام کرد که فیفا محرومیت آنها از حضور در دو بازار نقل و انتقالات را تایید کرده و به همین دلیل این باشگاه به دادگاه حکمیت ورزشی فرجام خواهی خواهد کرد.

باشگاه کاتالانی در ماه آوریل گذشته به دلیل نقض قوانین فیفا در مورد انتقال حداقل 10 بازیکن زیر 18 سال، به محرومیت از حضور در دو پنجره نقل و انتقالات محکوم شد. باشگاه بارسلونا به این حکم اعتراض و آن را در این تابستان به حال تعلیق درآورد اما فیفا روز گذشته اعلام کرد که درخواست بارسلونا رد شده و به این ترتیب، آنها در ژانویه و تابستان 2015، اجازه خرید بازیکن جدید را ندارند.

اما باشگاه بارسلونا تاکید کرد که با کشاندن این پرونده به دادگاه حکمیت ورزشی، برای لغو آن تلاش خواهد کرد. در بیانیه این باشگاه آمده است:\" به دنبال اعلام فیفا در مورد رد فرجام خواهی بارسا در مورد اتهام انتقال بازیکنان زیر 18 سال، باشگاه بارسلونا اعام می کند که دفاع از منافعش را در دادگاه حکمیت ورزشی دنبال می کند.\"

بارسا در این تابستان با تعلیق این حکم توانسته بود بازیکنانی مانند مارک آندره تراشتگن، کلودیو براوو، توماس فرمائلن، ایوان راکیتیچ، جرمی متئو، لوئیس سوارس و آلن هلیلوویچ را به خدمت بگیرد.

  ۵  
آی اسپورت
2014-08-20 16:35:33
نظر دهید

۵ نظر
-
چهارشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۴۰
زحمت کشیدن!!گذاشتن بارسا بازیکنا رو خریده بعد اومدن درخواستو رد کردن!!!
فیفاسلونا عضوی دیگر از مجموعه باشگاه سلونا
morteza Man UTD
چهارشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۴۷
محرومیتش رو به حالت تعلیق درآوردن که هر کی دلش میخواد بگیره بعد دوباره محرومشون کردن!!!!!
h
چهارشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۰۷
همش کشکه هر سال تخلف میکنه بعد یک هفته مونده به فصل نقلو انتقالات بخشیده میشه و دوباره تخلف تکرار میشه،بارسلونا هم مافیا اروپاست
یوفاسلونا
چهارشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۰۷
عمدا حکمو تعلیق کرده بودن این بدبختا بازیکن بخرن حالا
پیام مادریدیستا
چهارشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۴۶
گذاشتن قشنگ خریدهاش رو بکنه بعد !
مافیای کثیف ... با بازیکنهای قبلیش بارسا نابود بود میرفت سری دو ... هر چند الان هم فرقی نکرده فقط احتمالا از سقوط نجات پیدا کنن =))
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر