فهرست
میداوودی: باید هر چه زودتر از این وضعیت خارج شویم
میداوودی: باید هر چه زودتر از این وضعیت خارج شویم

میداوودی: باید هر چه زودتر از این وضعیت خارج شویم

آی‌اسپورت‌ ـ مهاجم نیمکت نشین تیم سایپا از اینکه در مصاف با استقلال فقط چند دقیقه به میدان رفتم بیان می‌ کند که این به نظر کادر فنی مربوط می شود و البته به آن احترام می گذارم.

میلاد میداوودی در خصوص بازی شب گذشته تیمش برابر استقلال گفت: می توانستیم در مصاف با استقلال برنده بازی باشیم، اما متاسفانه قدر موقعیت هایمان را ندانستیم و در لحظاتی که می توانستیم به گل برسیم ضربات آخر را بی دقت زدیم.

وی درباره نیمکت نشینی اش در دیدار مقابل استقلال  خاطرنشان کرد: اینکه فقط چند دقیقه آخر بازی را به میدان رفتم نظر آقای جلالی بود و من به نظر ایشان احترام می گذارم. تمام سعی ام را هم خواهم کرد تا بتوانم نظر ایشان را جلب کنم و دوباره به ترکیب اصلی برگردم.

میداودی درباره بازی بعدی تیمش برابر نفت تهران تاکید کرد: قطعا بازی سختی پیش رو داریم. تیم نفت شب گذشته صدرنشین لیگ را با سه گل شکست داده و از شرایط روحی خوبی برخوردارند، اما ما هم باید هرچه زودتر از این وضعیت خارج شده و برابر نفت چاره ای جز پیروزی نداریم.

بازیکن پیشین استقلال گفت: از هواداران استقلال هم تشکر می کنم که پس از حضور من در میدان مرا تشویق کردند. استقلال تیمی بزرگ و قابل احترام است و همیشه آنها به من لطف داشته اند.

 

     
آی اسپورت
2014-08-20 16:40:31
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر