فهرست
بن عطیه در راه بایرن؛ جالوروسی به دنبال ناستاسیچ
بن عطیه در راه بایرن؛ جالوروسی به دنبال ناستاسیچ

بن عطیه در راه بایرن؛ جالوروسی به دنبال ناستاسیچ

آی اسپورت- به نظر می رسد مدیران باشگاه رم دیگر از حفظ مهدی بن عطیه، مدافع مراکشی شان، ناامید شده اند و به همین دلیل، مذاکرات با ماتیا ناستاسیچ، مدافع منچسترسیتی را آغاز کرده اند.

بعد از مصدومیت خاوی مارتینس، بایرن مونیخ سخت به دنبال به خدمت گرفتن یک مدافع جدید است و مهدی بن عطیه گزینه اصلی آنها محسوب می شود. پافشاری باواریایی ها مدیران جالوروسی را مجبور کرد تا برای خرید یک مدافع جدید دست به کار شوند و به همین دلیل، در میلان مذاکرات با فالی رمضانی، مدیر برنامه های ناستاسیچ داشتند.

گزینه دیگر بایرن دیه گو گودین بود اما باشگاه اتلتیکو مادرید مبلغ زیادی برای فروش این ملی پوش اروگوئه ای می خواست. در مقابل، بن عطیه که حاضر به تمدید قرارداد با رم نشده، کار بایرنی ها را آسان تر کرده است.

پیش از این باشگاه های منچستریونایتد و چلسی نیز برای خرید بن عطیه ابراز علاقه کرده بودند اما با مخالفت اولیه رم، دیگر این انتقال را پیگیری نکردند.

سیتی برای فروش ناستاسیچ 15 میلیون پوند می خواهد و این برای رم که از فروش رم 27 میلیون پوند به جیب خواهد زد، معامله خوبی خواهد بود. ناستاسیچ سابقه بازی در فیورنتینا را هم دارد و مشکلی برای انطباق با سری آ نخواهد داشت.

     
آی اسپورت
2014-08-20 18:19:12
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر