فهرست
ملوان 2 - 1 پرسپولیس؛ مردابِ سرخ در انزلی/ ملوان طلسم شکست را شکست
ملوان 2 - 1 پرسپولیس؛ مردابِ سرخ در انزلی/ ملوان طلسم شکست را شکست

ملوان 2 - 1 پرسپولیس؛ مردابِ سرخ در انزلی/ ملوان طلسم شکست را شکست

آی اسپورت- 

ملوان 2-1 پرسپولیس


هفته چهارم رقابت های لیگ برتر - ورزشگاه تختی انزلی

داور : زرگر

کارت زرد: رضا حقیقی

ملوان:

ایمان صادقی، علیرضا رمضانی، نیما دلاوری، احمد آهی، حسن جعفری، مازیار زارع، سعید یوسف‌زاده، محسن یوسفی، محمدهادی یعقوبی، مهرداد اولادی و سیدجلال رافخاییپرسپولیس:

نیلسون، محسن بنگر، رضا نورمحمدی، حسین ماهینی، محمد خانزاده، احمد نوراللهی ( محمد نوری 45)، مهرداد کفشگری( رضا حقیقی 31)، میثم حسینی، مهدی طارمی، امید عالیشاه و رضا نوروزی 

 
شرح گل:

دقیقه 5 : مهرداد اولادی از روی ضربه آزاد، از پشت محوطه جریمه گل اول بازی را برای ملوان به ثمر رساند.

دقیقه 18: رضا نوروزی با یک پنالتی دقیق به گوشه ی دروازه اولین گل خودش برای پرسپولیس و گل تساوی سرخ پوشان را به ثمر رساند. 

دقیقه 45: روی اشتباه احمد نوراللهی و حرکت عالی یوسف زاده، توپ به محسن یوسفی رسید و این بازیکن در موقعیت تک به تک با نیلسون گل دوم را برای ملوان به ثمر رساند. 


شرح بازی:


در ابتدای نیمه اول بازیکنان تیم ملوان از آشفتگی و به هم ریختگی خط دفاع پرسپولیس استفاده کردند و مهرداد اولادی موفق شد در دقیقه 6 بازی دروازه تیم سابقش را باز کند و ملوان را پیش بیندازد.
پرسپولیسی‌ها پس از باز شدن دروازه‌شان برای جبران این گل روی دروازه ملوان فشار آوردند و موفق شدند در دقیقه 18 یک پنالتی به دست بیاورند که رضا نوروزی این توپ را تبدیل به گل کرد تا علاوه بر به ثمر رساندن اولین گل فصلش، کار را به تساوی بکشاند. ملوانی‌ها که با شرایط آب‌وهوایی و زمین آشنایی بیشتری داشتند توانستند از امتیاز میزبانی خود به خوبی استفاده کنند و در دقیقه 43 محسن یوسفی گل دوم ملوان را به ثمر رساند.
نیمه اول این دیدار در نهایت با نتیجه 2 بر یک به سود ملوان به پایان رسید تا شاگردان نصرت ایراندوست با روحیه بالا به رختکن بروند. 

در نیمه دوم با حضور محمد نوری در میدان، سرخپوشان در میانه میدان جان تازه ای گرفته و سه موقعیت خطرناک بر روی دروازه ملوان به وجود آوردند. در سی دقیقه پایانی، دایی با آوردن عباس زاده به جای طارمی که یکی از معدود خوب های این تیم بود، تعویض هایش را به پایان رساند. در مقابل نیز نصرت ایراندوست با وارد کردن معبودی باه جای یعقوبی، ترکیب اش را تدافعی تر کرد. بهترین فرصت قرمزها در این نیمه، از دو قدمی دروازه توسط خانزاده به تیر دروازه کوبیده شد. آن ها در نیمه دوم تیم برتر میدان بودند اما این برتری حتی به زدن گل مساوی نیز ختم نشد تا بحران تیم دایی جدی تر شود. 

ترکیب ملوان:

ایمان صادقی، علیرضا رمضانی، نیما دلاوری، احمد آهی، حسن جعفری، مازیار زارع، سعید یوسف‌زاده، محسن یوسفی، محمدهادی یعقوبی، مهرداد اولادی و سیدجلال رافخایی.

  ۷  
آی اسپورت
2014-08-20 20:33:50
نظر دهید
۷ نظر
MOHSEN.N
چهارشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۴۱
علی دایی که بی دانشه هیچ..اما این ازیمنهای ملوان مدام رو زمین می خوابن و وقت کشی می کنن.آخز هم داور میاد 3 دقیقه وفت میگیره
یوهان کرایوف
چهارشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۰۷
واقعا علی دایی با فیکس نذاشتن نوری در حق پرسپولیس و هواداراش ظلم میکنه نیمه دوم پرسپولیس نسبت به نیمه اول خیلی هماهنگ تر بازی میکرد
-
چهارشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۰۸
2100000000!!!
-
چهارشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۱۱
هه هه- نمیتونید به داور گیر بدید بهونه جدیدتون شد:
ملوانی‌ها که با شرایط آب‌وهوایی و زمین آشنایی بیشتری داشتند!!!
زمین و آب و هوا و ... کلن همه چیز با پرسپولیس لجه
سید استقلالی
چهارشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۳۶
اسیا کجاست
-
چهارشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۲۰
داورها مقصر اصلی نتایج اخیر پرسپولیس هستند. اگر همان ابتدای بازی، یک یا دو نفر از تیم حریف را اخراج کنند و یا لااقل دو سه پنالتی به ما میدادند نتایج بهتری می گرفتیم. نمی دانم چرا داورها با ما مهربان نیستند؟ هر بار حداکثر با دوگل می بازیم. دو پنالتی برای ما کافی است. آن وقت میخواهند مارا با هفت هشت دقیقه وقت اضافه فریب دهند.
azna
چهارشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۵۲
khaste nabashid hain ke 4,5 ta dg nakhordim khoob bood
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر