فهرست
طلسم ناکامی خط حمله‌ی ملوان شکست
طلسم ناکامی خط حمله‌ی ملوان شکست

طلسم ناکامی خط حمله‌ی ملوان شکست

آی‌اسپورت-گویا گل‌زنی در هفته‌ی چهارم یک اپیدمی است و این اپیدمی تیم‌های ناکام در گل‌زنی در سه هفته‌ی نخست لیگ چهاردهم را وادار به طلسم‌شکنی کرده است. پس از این‌که سایپای کرج برابر استقلال تهران موفق شد با شوت تماشائی ابراهیم شکوری، مدافع اسبق پرسپولیس طعم گل‌زنی در لیگ چهاردهم را بچشد و گل حامد شیری را نیز به لیست گل‌های خود در این فصل اضافه کند، ملوان بندرانزلی که با کسب دو تساوی و یک شکست اوضاع تقریبا بحرانی را پشت سر می‌گذاشت، موفق شد برابر پرسپولیس تهران با فرصت‌طلبی مهرداد اولادی به گل برسد. ملوان که با گل رضا نوروزی از روی نقطه‌ی پنالتی به تساوی رسیده بود، بار دیگر با گل‌زنی محسن یوسفی، هافبک اسبق استقلال تهران به گل رسید.

به گزارش آی‌اسپورت، شکسته شدن طلسم ناکامی خط حمله‌ی ملوان بندرانزلی برای قوهای سپید خوش‌یمن بود و این تیم به سرنوشت سایپای کرج دچار نشد و در نهایت موفق شد نخستین پیروزی خود را برابر پرسپولیس جشن بگیرد.

  ۳  
آی اسپورت
2014-08-20 20:01:37
نظر دهید
۳ نظر
امیر
چهارشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۰۳
کلا پرسپولیس طلسم ناکامی های هر تیمی رو می شکنه.
کاریزما
چهارشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۳۶
این تیمی که من می بینم امسال با بازیکنایی مثل ماهینی حلال مشکلات و گره های کور تیم های تته جدولی و به بن بست خورده اس - حالا از من گفتن
خجالت میکشم بگم اینا بازیکنای میلیاردی و ملی پوس و پرادعای فوتبال ما هستن ..........................
مشروح
چهارشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۳، ۲۳:۱۸
هر کی به پرسپولیس می رسه بهترین بازیهاش رو انجام می ده همین اولادی تو بازی های قبل دروازه خالی رو گل نمی کرد! از اون طرف بازیکنها مقابل استقلال ترجیح می دن موقعیتهای تک به تک رو گل نکنند!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر