فهرست
استقلال بوق را از سر گشادش می‌دمد!
استقلال بوق را از سر گشادش می‌دمد!

استقلال بوق را از سر گشادش می‌دمد!

آی اسپورت - در استقلال ماجرا هر ثانیه پیچیده‌تر می‌شود، تفکیک زمین بازی ممکن نیست، دودستگی که نه، چنددستگی حتی اجازه نمی‌دهد مطلب را درست بتوانی تقسیم‌بندی کنی، در هیات مدیره و میان مدیران در مورد فرهاد مجیدی و استراماچونی و یک گزینه دیگر همچنان اختلاف نظر هست، این اختلاف نظر ممکن است حتی به بعد از توافق احتمالی با استراماچونی هم بکشد. پارسال استقلال از اختلاف عمیق خطیر و شفر ضربه شدیدی خورد، امسال هم زمینه برای اختلاف بین مدیران دیگر آماده است و هر لحظه ممکن است بازی به صحنه جنگ تبدیل شود.

اسمشو نبر!

در سوی دیگر ماجرا شرایط بدتر هم هست، کار که به زمین اینستا گرام و بازیکنان می‌رسد کشمکشی وجود دارد عجیب و غریب. منتظری پست گذاشت که «باشگاه او را نمی‌خواهد»، فرهاد استوری رفت که «زنگ زدم برنداشتی»! خسرو حیدری وارد شد و ماجرا را به سمت آن موجود نامرئی (اسمشو نبر) چرخاند. وریا غفوری هم پژمان و حسین حسینی را تگ کرد و از منتظری دفاع کرد. فرهاد گفت اولین کار بعد از جلسه با فتحی تماس با پژمان بوده است. ماجرا واقعا پیچیده است. جو بسیار سنگین است و عنقریب است برهانی و صادقی و عمران زاده و ... هم وارد این بازی شوند هر چند برخی از آنها این کار را انجام داده‌اند.

دمیدن از سر گشاد بوق!

بازی ادامه دارد، اما بدترین قسمت ماجرای این روزهای استقلال این است که آنها به صورت معکوس در حال تیم بستن هستند، شاید مشکلات از همین جا هم آغاز می‌شود. قاعده این است: «سرمربی انتخاب کنیدف سرمربی با کمک کمیته فنی باشگاه دستیارانش را انتخاب کند، بعد مطابق با لیست مربی و کمیته فنی  بازیکن بگیرید.»

در استقلال اما اینگونه است: برخی بازیکنان رفته‌اند و باشگاه با برخی دیگر فسخ کرده، دیروز فرهاد مجیدی تقریبا شد دستیار، شاید قرار است بازیکن‌ها از لیست فرهاد انتخاب شوند، لااقل استوری فرهاد مجیدی در مورد منتظری این نکته را می‌رساند.

بعد از انتخاب دستیار شاید سرمربی هم انتخاب شود و استقلال با استراماچونی به توافق برسد. این یعنی دقیقت معکوس جلو رفتن. یعنی دمیدن در بوق از سر گشادش. یعنی دنده عقب رفتن از تهران تا شمال!

استقلال روزهای سختی پیش رو دارد چون معمولا خانه را از سقف به پایین نمی‌سازند. بلکه از زمین به بالا می‌سازند. نمی‌گوییم استقلال هیچ شانسی برای موفقیت با این فرمول ندارد اما واقعیت این است که با این فرمول سخت بتوان موفق شد، ریسک این ماجرا بالاست.

مدال

۸ ۳  
آی اسپورت
2019-06-03 00:22:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
تاج
دوشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۸، ۰۰:۵۱
ثبات ضعف مدیریتی استقلال در چند سال اخیر نمیتونه تصادفی باشه !!
۶
محمد
دوشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۸، ۰۲:۲۲
تازه قرمه سبزی هم هست وسط

خدا بدتریش رو بده به کیسه ها
۶
امید
دوشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۸، ۰۹:۵۰
انالله خصوی که بشن این دوتا تیم اونوقت معلوم میشه که دولت ترمز کدوم تیم رو تا حالا کشیده و درآمد کدوم تیم رو به اون یکی هبه کرده. امیدوارم زودتر خصوی بشیم همین.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر