فهرست
میکسدزون ملوان: از جوان ها حمایت کنید/ پرسپولیسی ها دنبال پنالتی بودند
میکسدزون ملوان: از جوان ها حمایت کنید/ پرسپولیسی ها دنبال پنالتی بودند

میکسدزون ملوان: از جوان ها حمایت کنید/ پرسپولیسی ها دنبال پنالتی بودند

میکسدزون ملوان:پرسپولیسی ها دنبال پنالتی بودند
آی اسپورت – بازیکنان ملوان سرمست از اولین برد فصل آن هم مقابل پرسپولیس  در میکسدزون مصاحبه کردند که مصاحبه اولادی طولانی تر از بقیه بود.
در این مصاحبه ها صادقی تاکید کرد وقت کشی نمی کرده و واقعا مصدوم بوده،اولادی از شادی نکردنش گفت و بقیه به بازی خوب تیم شان و حمایت هواداران از تیم خود حرف زدند.


ایمان صادقی :‌ بازی خوبی انجام دادیم و بردیم. البته در بازی صحنه‌های اعتراضی به وجود آمد که موضوع خاصی نبود.بازیکنان پرسپولیس خودشان را زمین می‌انداختند تا پنالتی بگیرند که من به این موضوع اعتراض کردم چرا که اینطور نمی‌شود فوتبال بازی کرد و فقط نباید به دنبال پنالتی گرفتن بود.
دایی بزرگ ماست اما من تمارض نمی‌کردم و واقعا پایم ضربه خورده بود و مصدوم شده بودم. الان هم جای مصدومیت روی پایم مشخص است و می‌توانید آن را ببینید.


علیرضا رمضانی:  بهترین بازی‌ای بود که تا به اینجا انجام دادیم. تماشاگران خیلی مایه گذاشتند، لطف خدا هم شامل ما شد.آنها پرسپولیس هستند، ملوان هم یک تیم ریشه‌دار است هر تیمی به انزلی می‌آید از نام ملوان ترس دارد. ما بازیکنان بزرگی داشتیم و کشور باید به این تیم احترام بگذارند و از ما مخصوصا در زمین خودمان بترسند.
می‌توانیم روند رو به رشد را ادامه دهیم، نباید با این برد انگیزه ما کاسته شود. امیدوارم بتوانیم دل این هواداران را شاد کنیم.


سعید یوسف‌زاده: بازی خوبی بود، نتیجه نگرفته بودیم که کمی زیر فشار بودیم. خدا را شکر این برد ما را کمی از این فشار خارج کرد تا در دیدارهای آینده آرامش بیشتری داشته باشیم.دو تیم خوب بودند اما ما از موقعیت‌هایمان بهتر استفاده کردیم. میزبان بودیم و 3 امتیاز را می‌خواستیم.ان‌شاءالله هفته به هفته بهتر خواهیم شد و امیدوارم این روند را هم در ادامه داشته باشیم.


مازیار زارع: بازی خوبی بود به این برد نیاز داشتیم بچه ها عالی کار کردند و می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم آنها هم موقعیت‌ داشتند می‌توانستند بازی را مساوی کنند اما ما هم موقعیت‌های خوبی داشتیم.ما مقابل صبای قم هم باید می‌بردیم آنجا هم فرصت خوبی داشتیم. اگر تحمل کنیم معلوم می شود تیم خوبی داریم. تیم ما جوان شده و باید از این جوان‌ها حمایت کنیم.

شما دقت کنید که همیشه در انزلی از تیم حمایت می‌شود شاید برخی اوقات بعضی موارد را سخت بپذیرند اما همیشه حمایت می‌شود واقعا هوا هم گرم بود و شرایط حضور در ورزشگاه سخت است اما حمایت خوبی از تیم در کل انجام شد.
     
آی اسپورت
2014-08-20 20:57:35
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر