فهرست
ایراندوست: دغاغله و فشنگچی دوست دارند برگردند!/ دنبال بازیکن خارجی هستیم
ایراندوست: دغاغله و فشنگچی دوست دارند برگردند!/ دنبال بازیکن خارجی هستیم

ایراندوست: دغاغله و فشنگچی دوست دارند برگردند!/ دنبال بازیکن خارجی هستیم

آی اسپورت - سرمربی تیم فوتبال ملوان بالاخره موفق شد پیروزی برابر پرسپولیس در انزلی را در روزمه دوران مربیگری اش در فوتبال ایران وارد کند. این اولین 3 امتیاز ایراندوست و بچه هایش در لیگ چهاردهم بود. 

 

اولین 3 امتیاز فصل را به دست آوردید

به دل‌مان افتاده بود که برنده می‌شویم و دوست نداشتیم باز هم بگوییم که شرمنده هواداران هستیم. تشویق بی‌امان هواداران ما را حمایت کرد و سهم بزرگی در برد ما داشتند؛ از سرمربی پرسپولیس هم تشکر می‌کنم.

چرا تیم شما در نیمه دوم به دفاع فرو رفت؟

اگر بازیکنی افت کند چابکی را از دست می‌دهد و فشار حریف و استرسی که به خاطر نداشتن برد بود، باعث شد که عقب بنشینیم و دو بازیکن ما با آمپول بازی کردند و قدیر بحری گفت اگر این بازیکنان با آمپول بازی کنند شاید نتوانیم در بازی‌های آینده بازی کنیم. زارع هم خودش گفت بمیرم هم باید مقابل پرسپولیس بازی کنم. در دقیقه 60 هم گفت من را تعویض کن اما بعد از 10 دقیقه گفت بازی می‌کنم و رهبری خط دفاع تیم را در دقایق آخر برعهده گرفت. بازیکنان خط حمله ما هم عالی بازی کردند و اولادی هم بسیار خوب بود.

 

در نقل و انتقالات دو چهره شاخص تیم را از دست دادید

دوست داشتم آنها بمانند اما کسانی مثل زارع، رافخایی و یوسف‌زاده ماندند و از آنها تشکر می‌کنم و جو داخل تیم هم بسیار صمیمی است و آنهایی که جدا شدند دوست دارند برگردند، دغاغله و فشنگچی هم دوست دارند برگردند و ما به دنبال یک بازیکن خارجی هستیم و اگر رزومه خوبی داشته باشد جذب می‌کنیم. به دنبال یک مهاجم خوب ایرانی و خارجی هستیم

از بازیکنان جوان تیم راضی هستند؟

من وظیفه دارم که گزارش بدهم که بازیکنان جوان را کنار با تجربه‌ها نگه دارم و به من گفتند که مازیار زراع و جلال را نگه دار و بقیه را بفرست بروند اما من دنبال همه بودم و فهرست 17 نفره دادم و اگر بازیکنی هم رفت خودش رفت و اشتباه هم کرد رفت و من به شما این اطمینان را می‌دهم که ریسک کنیم و به جوانان بازی بدهیم، زیرا در غیر آن‌صورت دو سه سال دیگر کم می‌آوریم و هیچ‌وقت به ما 30-40 و 50 میلیارد نمی‌دهند البته دست سیروس محجوب درد نکند که اکنون 10- 15 میلیارد هزینه می‌کند. اما نیما دلاوری 35 میلیون از ملوان می‌گیرد ولی گسترش به او 200 میلیون می‌دادند و او به خاطر عشقش ماند. ایمان صادقی قرارداد 100 میلیونی دارد ولی چون مردم به او اعتماد کردند من هم به او اعتماد می‌کنم و با پای لنگان هم بازی کرد. گفتند شانس آوردیم توپ به تیرک دروازه خورد اما من می‌گویم دلیل اینکه آن توپ گل نشد خدای ایمان صادقی بود

     
آی اسپورت
2014-08-20 21:33:51
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر