فهرست
مارکوس روخو: بازی برای منچستریونایتد یک افتخار بزرگ است
مارکوس روخو: بازی برای منچستریونایتد یک افتخار بزرگ است

مارکوس روخو: بازی برای منچستریونایتد یک افتخار بزرگ است

آی اسپورت- مارکوس روخو، مدافع تیم ملی آرژانتین، با امضای قراردادی 5 ساله با منچستریونایتد، انتقالش به این باشگاه را نهایی کرد.

شیاطین سرخ برای به خدمت گرفتن روخو، 16 میلیون پوند به اسپورتینگ لیسبون پرداختند و نانی را نیز به طور قرضی به این باشگاه دادند.او بعد از لوک شاو و آندر ارره را، سومین خرید تابستانی منچستریونایتد است.

روخو بعد از امضای قرارداد، به سایت اختصاصی باشگاه منچستریونایتد گفت:\" این یک افتخار است که اکنون می توانم بگویم بازیکن منچستریونایتد هستم. لیگ برتر، هیجان انگیزترین لیگ دنیاست و شانس بازی در بزرگترین باشگاه دنیا، یک افتخار برای من است.    
\"http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/68a2d8635f1.jpg\"من جوان هستم و بسیار مشتاقم تا چیزهای بیشتری در مورد فوتبال یاد بگیرم و به همین دلیل، بازی کردن برای مربی باتجربه ای مانند لوئی فن خال، فرصتی استثنایی برای من است. من به منچستریونایتد آمدم تا سخت کار کنم و با هم تیمی هایم برای رسیدن به ام های مختلف تلاش کنم. می دانم که سرمربی هم چنین هدفی دارد.\"

لوئی فن خال هم با ابراز خشنودی از به خدمت گرفتن روخو، گفت:\" مارکوس مدافع بسیار بااستعدادی است. او در بالاترین سطح فوتبال دنیا بازی کرده و می تواند هم در دفاع چپ و هم مرکز خط دفاعی بازی کند.\"

 

     
آی اسپورت
2014-08-21 00:12:07
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر