فهرست

تیم منتخب هفته ی چهارم / صبح گذاشته شود

آی اسپورت- هفته ی چهارم رقابت های لیگ برتر با دیدار پرسپولیس و ملوان به پایان رسید که در آن به غیر از استقلال همه ی تیم های بزرگ شکست خوردند و البته بازی های پر گلی را شاهد بودیم. علاوه بر اینکه گل های زیبایی هم در هفته چهارم شاهد بودیم، ستاره هایی هم خودشان را وارد تیم ستاره های هفته کردند که در سه بازی گذشته اسم شان در این لیست نبود. در زیر تیم منتخب هفته ی آی اسپورت را می توانید مشاهده کنید.

دروازه بان:

مهرداد طهماسبی: صبا دومین پیروزی اش را برابر نفت کسب کرد تا صمد مرفاوی نتایج فوق العاده ای را در اوایل فصل کسب کند. صبا در دیدار با نفت با حساب دو بر صفر پیروز شد اما اصلا تیم برتر میدان نبود. مهرداد طهماسبی در نیمه ی دوم چندین بار تیمش را از گل خوردن نجات داد تا سرانجام شاگردان مرفاوی در یک ضد حمله ، گل دوم را بزنند تا خیال شان از پیروزی راحت شود. پس مهرداد طهماسبی را به عنوان دروازه بان تیم منتخب هفته انتخاب می کنیم.

مدافعین میانی

میلان یووانویچ: مدافع خوش استیل مونته نگرویی اولین گلش را در لیگ ایران به ثمر رساند تا پدیده هم چنان در رتبه های بالایی لیگ برتر قرار بگیرد. میلان که نسبت به دیگر خارجی های پدیده اسم و رسم دارتر است با ایگور پراهیچ خط دفاعی مستحکمی را تشکیل داده است. پدیده در چهار بازی 1 گل دریافت کرده که آن هم روی ضربه ایستگاهی بوده است. آقای میلان شما هم وارد تیم منتخب هفته شده اید، به امید دیدار مجدد...

 امین حاج محمدی: رهبری خط دفاع نفت و ایستادگی برابر خط حمله ی وحشتناک سپاهان باعث می شود حاج محمدی را وارد تیم منتخب هفته کنیم. او در دیدار با تیم صدرنشین در خط دفاع بی نقص بود و پریرا و شریفی را از کار انداخت.


دفاع راست:

یوسف وکیا: پس از بازی های خوب میلاد فخرالدینی و حضورش در تیم هفته، این بار نوبت یوسف وکیا بود که خودش را به عنوان یک پدیده معرفی کند و وارد تیم منتخب شود. وکیا که با اعتماد اسکوچیچ از ابتدای لیگ به میدان رفت، بازی های خوبی را از خودش به نمایش گذاشت و این هفته هم گل 3 امتیازی را در دربی اهواز به ثمر رساند. مطمئنا از وکیا بیشتر خواهیم شنید.


دفاع چپ: 

هافبک ها: 

امید ابراهیمی: او را می توان ستاره ی بی چون و چرای هفته ی چهارم معرفی کرد. امیر قلعه نویی هفته ی گذشته و پس از باخت در اصفهان به طرز عجیبی از ابراهیمی تعریف و تمجید کرد و گفت که اگر ابراهیمی در جام جهانی به میدان می رفته ، تیم ملی به مرحله ی بعد صعود می کرد. ابراهیمی هم در دیدار با سایپا برای سرمربی اش سنگ تمام گذاشت و یک تنه استقلال را به پیروزی رساند. او شکست استقلال را با یک ضربه آزاد فوق العاده به تساوی تبدیل کرد و در دقیقه 93 هم یک پیروزی شیرین به استقلالی ها هدیه داد. با ادامه ی این روند به تیم ملی باز خواهی گشت آقای ابراهیمی.

ایوب کلانتری: هافبک فصل گذشته ی فولاد در آخرین روزهای نقل و انتقالات به صبا پیوست و در دیدار با نفت یک گل از روی ضربه آزاد به ثمر رساند. کلانتری در این دیدار در میانه میدان هم خوب جنگید و شایسته حضور در تیم هفته بود. 

جاسم کرار : او در بازگشتش به ایران متحول شده و خط هافبک استقلال را حسابی اکتیو کرده است. کرار در این هفته یک گل فوق العاده به ثمر رساند که مدت ها بود مانند آن را در لیگ ندیده بودیم. اگر کرار آمادگی اش را تا انتهای فصل حفظ کند استقلالی ها به جام قهرمانی خیلی نزدیک خواهند بود.

ایمان مبعلی: ایمان در میانه میدان همان مهندس قدیم بود و سپاهانی را به زانو در آورد. او مرکز زمین را در کنترل خودش نگه داشته بود و عملا از ارکان پیروزی شیرین نفت تهران برابر سپاهان بود. ایمان با یک گل می توانست هفته ی خوب خودش را تکمیل کند، اما خوب بدون گل هم او لایق حضور در تیم هفته است.

محسن یوسفی: او در دربی تاریخی یک موقعیت فوق العاده را از دست داد تا استقلالی ها نتوانند اختلاف را به 3 برسانند و در آخر با معجزه ایمون زاید مغلوب پرسپولیس شدند. یوسفی بالاخره انتقامش را پس از 3 سال از پرسپولیس گرفت و امروز یک گل سه امتیازی برای ملوان به ثمر رساند. او امروز اولین برد ملوان را هم رقم زد.

مهاجمین: 

علی قربانی: قاتل پرسپولیس، سپاهانی ها را هم به آتش کشید و دو گل شیرین وارد کیسه ی تیم صدرنشین جدول کرد تا خودش را به علی منصور ثابت کند. علی قربانی که همیشه حکم یک ذخیره طلایی را دارد ، در این فصل می تواند بازیکن ثابت نفت باشد. البته گل های او اکثرا موجب شادی استقلالی ها می شود.

 

     
آی اسپورت
2014-08-21 00:20:21
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر