فهرست
آیا مدیرعامل استقلال، ما را گرفته است؟
آیا مدیرعامل استقلال، ما را گرفته است؟

آیا مدیرعامل استقلال، ما را گرفته است؟

آی اسپورت - جلسه سرنوشت‌ساز امیرحسین فتحی با استراماچونی برگزار شد و همانطور که انتظار می‌رفت، خروجی این جلسه ابقای سرمربی ایتالیایی استقلال بود. بعد از پایان جلسه اما فتحی وجود هرگونه اختلافی در باشگاه استقلال را تکذیب کرد و گفت: «امسال استقلال تیمش را خوب و زود بسته و تیم بسیار آماده است ولی کسانی که دوست ندارند موفقیت باشگاه را ببینند ما را به حاشیه می‌برند در حالی که مشکلی نیست.» البته که رایج‌ترین تز مدیریتی در تاریخ فوتبال ایران، همین نسبت دادن همه مشکلات به منابع بیرونی است، اما این بار مدیرعامل محترم استقلال سخت در اشتباه است و انجام چنین کاری برای او آسان نیست. فتحی در حالی می‌گوید عده‌ای از «بیرون» در حال شیطنت هستند که اولین بار خبر اولتیماتوم استراماچونی به مدیران استقلال و احتمال جدایی او را خبرنگار معتمد این مربی از خود ایتالیا مخابره کرد! یعنی اینجا صغیر و کبیر از این موضوع بی‌اطلاع بودند، اما خود آقای استراماچونی تصمیم گرفت با کمک دوست هموطن و ژورنالیستش در ایتالیا این موضوع را رسانه‌ای کند و باشگاه را زیر فشار بگذارد. این کجایش «بیرون» است؟ اصلا از این «داخل»تر هم مگر داریم؟ شما زحمت بکشید و مربی‌تان را مهار کنید، بقیه چیزها خود به خود حل می‌شود!

۵ ۴  
آی اسپورت
2019-08-21 01:54:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
خربین
چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸، ۰۹:۱۷
لنگی عرعر لنگی ماما
۳ ۲
کیسه کش شلمغز
چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸، ۱۲:۱۳
ننه و بابات رو صدا میکنی کیسه کش؟ البته با این حجم از شعور و تربیت حدس میزدیم همینا باشن
...
چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸، ۱۲:۱۴
باور کن نیازی به تقلید صدا نبود کیسه کش همه دیگه تو رو تو این سایت میشناسن ولی خودت تاکید داری از هردوشون یه رگه داری بحث دیگه ایه.
عموری
چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸، ۱۲:۱۱
صددرصد کیسه ها رو خر گیر اورده که البته هستن . گوش مخملی های احمقی که هرکی راحت فریب شون میده حتی با یه شال و کلاه ابی. وقتی شفر و پسر بیسوادش تونستن از کیسه کشا سواری بگیرن این دلال چرا نتونه بگیره
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر