فهرست
ماروتا: ویدال هیچ جا نمی رود
ماروتا: ویدال هیچ جا نمی رود

ماروتا: ویدال هیچ جا نمی رود

آی اسپورت- جوزپه ماروتا، مدیر باشگاه یوونتوس، تاکید کرد که این باشگاه هیچ پیشنهادی برای فروش آرتورو ویدال دریافت نکرده و هیچ قصدی هم برای فروش او ندارد.

این ملی پوش شیلیایی که پاییز گذشته قراردادش را با یووه تا سال 2017 تمدید کرد، در این تابستان مورد توجه باشگاه های منچستریونایتد و بایرن مونیخ قرار داشت. اما ماروتا اعلام کرد که شایعات در مورد جدایی ویدال از این باشگاه حقیقت ندارد.

او به اسکای اسپورت ایتالیا گفت:\" ما بارها تاکید کردیم که ویدال فروشی نیست. هیچ پیشنهادی هم برای او دریافت نکردیم. می دانم که در رسانه ها، برخی گزارش های کلیشه های منتشر می شود و به همین دلیل است که در مورد بایرن و منچستریونایتد صحبت می کنیم.

اما حقیقت کاملا متفاوت است. تمدید قرارداد او در اواسط فصل گذشته صورت گرفت و ویدال مطمئنا اینجا خواهد ماند.\"

ماروتا همچنین احتمال جدایی پل پوگبا را رد کرد و اعلام کرد که این ستاره فرانسوی به همراه جورجیو کیه لینی و جان لوئیجی بوفون، به زودی قراردادشان را تمدید خواهند کرد.

\" ما در حال تنظیم کردن آخرین جزئیات قرارداد پوگبا و کیه لینی هستیم. مذاکرات با پوگبا در جریان است و ما خوش بینیم. بوفون هم سمبل باشگاه است. ما به خاطر آنچه او انجام داده، متشکر هستیم. قرارداد او آماده است و او آن را امضا خواهد کرد. بوفون تا هر وقت بخواهد در یوونتوس خواهد ماند.\"

     
آی اسپورت
2014-08-21 01:12:48
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر