فهرست
کفاشیان - کی روش و جلسه سرنوشت ساز/ اختلاف 5 درصدی حل می شود؟
کفاشیان - کی روش و جلسه سرنوشت ساز/ اختلاف 5 درصدی حل می شود؟

کفاشیان - کی روش و جلسه سرنوشت ساز/ اختلاف 5 درصدی حل می شود؟

آی اسپورت - بعد از مدت ها انتظار، کارلوس کی روش سرانجام شب گذشته وارد ایران شد. سرمربی تیم ملی ایران در رقابت های جام جهانی، به محض ورود به ایران در همان تاریخ وعده داده شده فدراسیون، از جلسه روز پنج شنبه با کفاشیان خبر داد. او مثل همیشه نگران عقب ماندن ایران از برنامه ها به لحاظ زمانی بود:« : تمام تیم‌های ملی که تا الان برنامه‌های آنها را چک کرده‌ام از جمله حریفان ایران در جام ملت‌های آسیا برنامه‌های خود را به صورت مدون اجرا کرده و ما هم باید هرچه سریع‌تر بتوانیم به یک تصمیم واحد برسیم تا مهم‌ترین مسئله را حل کنیم که مهم‌ترین مسئله منافع تیم ملی ایران است».

سی کیو از رفع همه سوتفاهم ها با کفاشیان در مدت زمانی کوتاه نیز حرف زد:« تکرار می‌کنم که با افتخار اینجا هستم و باعث افتخار من است که در خدمت هواداران فوتبال ایران باشم، مطمئنم هرآنچه تفاوت ‌نظر و سوءتفاهم فقط بین شخص من و کفاشیان وجود داشته باشد را حل خواهیم کرد. ضمن اینکه باید عرض کنم که هیچ شخصی بهتر از کفاشیان به منافع تیم ملی اشراف ندارد و به فکر منافع تیم ملی نیست و وقتی او از من دعوت کرد به ایران بیایم درخواست او را قبول کردم و از ایشان تشکر می‌‌کنم».

رئیس فدراسیون فوتبال ایران نیز پیش از آغاز جلسه با کی روش، از توافق 95 درصدی با او خبر داد. درصدهای کفاشیان مدتی پیش از عدد 70 آغاز شدند و حالا به 95 رسیده اند. او همچنین تاکید کرد که در آغاز کار برای همه تفاهم ها صورت گرفته باشد تا دوران جدید کار کی روش در تیم ملی با اختلاف آغاز نشود. در پایان جلسه سرنوشت ساز امروز، به احتمال فراوان قرارداد جدید کی روش در مرحله نهایی قرار می گیرد. کفاشیان در این ارتباط می گوید: «صددرصد خوشبینم و مشکلی نیست. فکر نمی‌کنم مشکل خاصی پیش بیاید و اگر موردی هم باشد قابل حل است.

 

  ۳  
آی اسپورت
2014-08-21 13:39:48
نظر دهید

۳ نظر
ali
پنجشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۵۷
ادمین یک سوال دارم ازتون به نظرتون کیروش چون پیشنهادی نداره برگشت ایران و اینقد میگه افتخار میکنم به ایران اومدم یا اومده کار نیمه تمام ماندش تمام کنه؟
سید استقلالی سرباز ژنرال
پنجشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۱۷
امیدوارم بره به خاطرظلمی که به رحمتی کرد
-
پنجشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۴۳
به نظر شما میشه با کیروش قهرمان جام ملتها شد؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر