فهرست
گزارش روز: ملوانِ ایراندوست و استارتِ کاملا مشابه با ملوانِ اسکوچیچ
گزارش روز: ملوانِ ایراندوست و استارتِ کاملا مشابه با ملوانِ اسکوچیچ

گزارش روز: ملوانِ ایراندوست و استارتِ کاملا مشابه با ملوانِ اسکوچیچ

آی اسپورت - 

اولین پیروزی ملوان در رقابت های لیگ چهاردهم، سرانجام در جدال دیروز این تیم با پرسپولیس به دست آمد. نکته جالب این نتیجه، هم تراز کردن تیم ایراندوست با تیم فصل گذشته اسکوچیچ در پایان هفته چهارم لیگ برتر بود. آن ها لیگ را با عملکردی کاملا مشابه فصل گذشته اغاز کرده اند.

 

تیم اسکوچیچ، فصل گذشته را با شکست یک بر صفر برابر صبا در قم آغاز کرده بود. آن ها سپس در هفته دوم دربی گیلان را در زمین خود برابر داماش برگزار کردند و به نتیجه ای بهتر از تساوی بدون گل دست نیافتند. جالب اینجاست که هفته سوم نیز برای ملوان گلی در پی نداشت. آن ها این بار به تساوی بدون گل برابر راه آهن رسیدند. تیم اسکو، گلزنی را از هفته چهارم آغاز کرد. آن ها در هفته مهمان شان یعنی استقلال خوزستان را با نتیجه دو بر یک شکست دادند. این تیم از 4 بازی اول فصل، 5 امتیاز گرفت. دو تساوی بدون گل، یک شکست یک بر صفر و یک پیروزی دو بر یک.

تیم نصرت ایراندوست لیگ چهاردهم را با تساوی بدون گل در زمین پدیده آغاز کرد. سفیدها در هفته دوم نیز به نتیجه ای بهتر از تساوی بدون گل با صبا دست پیدا نکردند. این تیم در هفته سوم با یک گل از تراکتور شکست خورد و در هفته چهارم موفق شد مهمان اش یعنی تیم پرسپولیس تهران را با نتیجه دو بر یک شکست دهد. ملوان از 4 بازی اول فصل، 5 امتیاز گرفت. دو تساوی بدون گل، یک شکست یک بر صفر و یک پیروزی دو بر یک!  یعنی دقیقا مشابه آنچه در 4 هفته ابتدایی لیگ سیزدهم رخ داده بود.

اسکوچیچ و ملوان اش، فصل را در رتبه فوق العاده ای به پایان بردند. این اتفاق البته بیشتر حاصل نیم فصل دوم رویایی این تیم بود. آن ها به سبب در اختیار داشتن دغاغله و فشنگچی در کناره ها تیم زهردارتری بودند و البته شاهین ثاقبی را نیز به عنوان یک پدیده تمام عیار در اختیار داشتند. با این وجود، تیم ایراندوست نیز مهره های جوانی دارد که می توانند در هفته های آینده خودشان را در فوتبال ایران مطرح کنند. این تیم فعلا در مسیر تکرار نتایج فصل گذشته گام برمی دارد اما آیا خواهد توانست که این راه را ادامه دهد؟

 

 

 

 

 

 

  ۲  
آی اسپورت
2014-08-21 14:03:55
نظر دهید
۲ نظر
مجید
پنجشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۵۱
ان تیم و ان مربی کجا !؟ این تیم و این مربی کجا ؟ فاصله کیفیت بازی آن ملوان واین ملوان قابل قیاس نیست ملوان با ایراندوست نتیجه نخواهد گرفت واز هفته دیگر شکستهایش اغاز میشودچون دیروز با من بمیرم --جون من --- آنگونه احساسی بازی کردند و این من بمیرم ها یک بار ایجاد انگیزه میکند و تاکتیک و سازمان تیمی ایجاد نخواهد کرد!
-
پنجشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۱۷
البته پارسال تیم ملوان مالک نداشت پول هم نداشت . امسال مدیرعامل نداره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر