فهرست
آشنایی با 1+4 غایب الهلال مقابل پرسپولیس
آشنایی با 1+4 غایب الهلال مقابل پرسپولیس

آشنایی با 1+4 غایب الهلال مقابل پرسپولیس

آی‌اسپورت- در حالی كه پرسپولیس در غیاب 3تن از مهم‌ترین بازیكنانش روبه‌روی الهلال قرار می‌گیرد، این حریف عربستانی هم 5بازیكنش را به دلیل مصدومیت و بیماری در بازی امروز به همراه نخواهد داشت. یاسر القحطانی، یاسر الشهرانی، سالم الدوساری، مجاهد المنی و محمد الشلهوب غایبان این تیم عربستانی مقابل پرسپولیس هستند. بازیكنانی كه با مروری بر بازی‌های قبلی این تیم مشخص می‌شود اغلب آنها از بازیكنان اصلی و موثر این تیم نیستند.
  یاسر الشهرانی
الشهرانی در 3بازی دور رفت از مرحله گروهی لیگ قهرمانان بازیكن اصلی الهلال بود و مقابل پرسپولیس، الریان و الوحده 270دقیقه كامل بازی كرد. اما در بازی اخیر تیمش مقابل الوحده غایب بود. او در لیگ عربستان هم 16بازی برای تیمش انجام داده است.
  سالم الدوساری
الدوساری در 2بازی از فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا حضور داشته و از 360دقیقه ممكن حدود 100دقیقه در بازی رفت و برگشت مقابل الوحده بازی كرده است. او در بازی رفت مقابل پرسپولیس غایب بود.
  مجاهد المنی
مجاهد الهلالی‌ها امسال فقط 2بازی در لیگ عربستان انجام داده كه مجموع دقایق حضورش به 77دقیقه می‌رسد. او در آسیا حتی یك‌دقیقه هم برای الهلال به میدان نرفته است.
  محمد الشلهوب
8بار در لیگ عربستان به زمین رفته كه مجموع دقایق حضورش در این 8بازی به 270دقیقه می‌رسد. شلهوب در این دقایق یك‌گل هم برای الهلال به ثمر رسانده اما آمار حضور او در لیگ قهرمانان آسیا جالب است؛ فقط یك‌دقیقه حضور طی 4بازی گذشته.
   یاسر القحطانی
این بازیكن در فصل جاری فقط 173دقیقه برای الهلال بازی كرده است. القحطانی 34ساله البته در همین مدت‌زمان نسبتا كوتاه در لیگ عربستان 4گل برای تیمش به ثمر رسانده است. او در لیگ قهرمانان آسیا هم طی 4بازی گذشته فقط 18دقیقه برای الهلال بازی كرده است.

۱    
آی اسپورت
2017-04-24 17:21:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر