فهرست
آنچلوتی: دی ماریا می خواهد از رئال جدا شود
آنچلوتی: دی ماریا می خواهد از رئال جدا شود

آنچلوتی: دی ماریا می خواهد از رئال جدا شود

آی اسپورت- کارلو آنچلوتی، سرمربی رئال مادرید، اعلام کرد که آنخل دی ماریا قصد دارد این باشگاه را ترک کند و به همین دلیل، این باشگاه به دنبال پیدا کردن راه حلی تا پیش از پایان بازار نقل و انتقالات است.

بعد از پیوستن تونی کروس و خامس رودریگس به رئال، این ستاره آرژانتینی جایگاهش در ترکیب اصلی رئال را از دست داده و به همین دلیل، مایل است به باشگاهی برود که در آن، فرصت بیشتری برای بازی کردن پیدا کند.

در چند ماه گذشته از پاری سن ژرمن و منچستریونایتد به عنوان مشتریان اصلی دی ماریا نام برده می شد اما بعد از اینکه پاریسی ها اعلام کردند به دلیل قیمت بالای این بازیکن، تمایلی به خرید او ندارند، اکنون منچستریونایتد به مشتری اصلی او تبدیل شده است.

آنچلوتی در گفتگو با خبرنگاران گفت:\" دی ماریا خواستار رفتن به یک باشگاه دیگر در این تابستان شده است. او پیشنهاد باشگاه برای ماندن در مادرید را رد کرد. بنابراین ما به دنبال یک راه حل هستیم. ما پیش از پایان بازار نقل و انتقالات، راه حلی برای دی ماریا پیدا خواهیم کرد اما او در حال حاضر بازیکن رئال است. ما در شرایطی هستیم که بازیکن باید خود را با آن وفق بدهد.

من متعجب شدم که فهمیدم در مورد همه چیز توافق نداریم اما مسئله این نیست. همه ما در یک مسیر قرار داریم. اگر دی ماریا راه حلی برای آینده اش پیدا نکند، اینجا می ماند. ما با آغوش باز او پذیرایی می کنیم و او می تواند به کارش در اینجا ادامه بدهد. مشکلی وجود ندارد.

او در دیدار برگشت سوپرکاپ ممکن است در ترکیب اصلی قرار بگیرد؛ مانند همه بازیکنان دیگر که آماده بازی هستند.\"

کارلتو همچنین در مورد سامی خدیرا صحبت کرد و تاکید کرد که این بازیکن درخواستی برای جدایی از رئال نداده است:\" شرایط خدیرا متفاوت از دی ماریاست. تنها یک سال از قرارداد او باقی مانده وبه تازگی مصدومیتش را پشت سر گذاشته است. باید ببینیم چه اتفاقی رخ خواه داد اما او درخواستی برای جدایی نداده است.\"

  ۲  
آی اسپورت
2014-08-21 16:39:15
نظر دهید
۲ نظر
ToRnAdO
پنجشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۴۱
ال فیدئو بـــــــمون :((((( ♥
-
پنجشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۲۲
چرا میخواین بذارین بره؟؟؟بابا رودریگز هیچوقت در حد دیماریا نیست اخه عقلتون کجا رفته!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر