فهرست
کی روش: کار ما در جام ملت ها، سخت تر از جام جهانی است/ برنده جلسه امروز کفاشیان بود/ هدف اصلی ما جام جهانی روسیه است
کی روش: کار ما در جام ملت ها، سخت تر از جام جهانی است/ برنده جلسه امروز کفاشیان بود/ هدف اصلی ما جام جهانی روسیه است

کی روش: کار ما در جام ملت ها، سخت تر از جام جهانی است/ برنده جلسه امروز کفاشیان بود/ هدف اصلی ما جام جهانی روسیه است

آی اسپورت - یک روز بعد از بازگشت به ایران، کی روش امروز جلسه ای چندساعته را با کفاشیان پشت سر گذاشت و در نهایت به توافق نهایی برای تمدید قرارداد با ایران رسید. صحبت های او بعد از این جلسه را بخوانید: 

جلسه امروز با کفاشیان چطور پیش رفت؟

با توجه به آنالیزها و بررسی‌هایی که داشتیم امروز به نتیجه بسیار خوبی رسیدیم در نتیجه کفاشیان و من تمام مسائل را بررسی کرده و به توافق رسیدیم. شخصاً از رئیس فدراسیون فوتبال به خاطر اینکه بار دیگر این فرصت را به من داد که در خدمت تیم ملی ایران باشم تشکر می‌کنم و با خدمتم می‌خواهم از مردم ایران به خاطر حمایتی که از من و تیم ملی ایران داشتند قدردانی کنم.

 

چرا قرارداد همین امروز امضا نشد؟

تنها مسائل کوچک اداری باقی مانده است که امیدواریم تا یکشنبه پشت سر گذاشته شود، فکر می‌کنم توافق ما در یکشنبه نهایی شود و می‌‌گویم که الان دیگر زمان کار کردن است.

 

قراداد شما چند ساله تمدید می شود؟

هدف اصلی فدراسیون فوتبال و هیأت رئیسه همکاری تا جام جهانی 2018 روسیه بود البته جام ملت‌های آسیا را هم پیش رو داریم اما هدف اصلی ما حضور در جام جهانی روسیه خواهد بود. مطلبی که کفاشیان از من خواست صعود به جام جهانی بعدی بود از همین حالا باید آماده شویم و از جام ملت‌های آسیا آماده‌سازی را برای جام جهانی بعدی آغاز خواهیم کرد. هدف اصلی ما روسیه 2018 خواهد بود و این هدف را از همین امروز دنبال خواهیم کرد. به طور حتم تمام شما از من شناخت دارید و می‌دانید که همیشه می‌خواهم برنده بازی بعدی و آینده باشم. از همین الان برنامه خواهیم داشت و مسائل را در نظر خواهیم گرفت چون همیشه می خواهم برنده بازی آینده باشم.

در جلسه امروز به چه توافقاتی با کفاشیان رسیدید؟

امروز در مورد مسائل کلی به توافق رسیدیم و در صحبت‌های کامل و مفصل ما در مورد مسائل جزئی حرفی نشد البته درخواست فدراسیون فوتبال این است که همیشه دو دستیار ایرانی مانند گذشته در کنار تیم به خاطر مسائل آموزشی حضور داشته باشند مانند زمانی که مارکار و نمازی در کنار تیم بودند. البته هیچ مطلبی به صورت جزئی صحبت و بررسی نشد و در هفته‌های آینده در این باره صحبت خواهیم کرد. –

 

آیا برنامه جدیدی به فدراسیون ارائه خواهید کرد>؟

در حال حاضر همان برنامه‌ای را که به فدراسیون فوتبال ارائه کرده بودم در حال انجام است و طبق همان برنامه با فدراسیون رو به جلو حرکت می‌‌کنیم. مطلبی که تأکید دارم این است که مأموریت بعدی ما در جام ملت‌های استرالیا سخت‌تر از جام جهانی خواهد بود باید اشاره کنم رقبای محلی ما، امارات، قطر و بحرین پیش از موفقیت در جام ملت ها به شکست ایران فکر می‌کنند.

درباره جزئیات قرارداد و مبلغ ان صحبتی نمی کنید؟>

در این مورد صحبتی نمی‌کنم چون شخصی است البته باید بگویم که امروز به موضوعی در ایران پی بردم که پیش از این نمی‌دانستم آن هم این است که کفاشیان یک مذاکره‌کننده سختگیر است. وی حساسیت زیادی روی قرارداد داشت و باید اعلام کنم که برنده جلسه امروز کفاشیان بود و دیگر نمی‌خواهم تنها با وی مذاکره کنم.

 

 

  ۱  
آی اسپورت
2014-08-21 16:49:42
نظر دهید

۱ نظر
-
پنجشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۴۵
تا دیروز آقای کیروش میگفت جام جهانی سخته حالا میگه جام ملتها سخت تره! عوام فریبی تا کی؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر