فهرست
ادعای دیلی میل؛ توافق میلان و لیورپول بر سر انتقال بالوتلی
ادعای دیلی میل؛ توافق میلان و لیورپول بر سر انتقال بالوتلی

ادعای دیلی میل؛ توافق میلان و لیورپول بر سر انتقال بالوتلی

آی اسپورت- به گزارش دیلی میل، باشگاه های میلان و لیورپول برای انتقال ماریو بالوتلی به مبلغ 16 میلیون پوند به توافق رسیدند.

این در حالی است که برندان راجرز ماه گذشته گفته بود لیورپول این مهاجم دردسرساز ایتالیایی را به خدمت نخواهد گرفت اما به نظر می رسد نظرش را تغییر داد. بالوتلی هم به اسکای ایتالیا گفت:\" این آخرین روز حضور من در میلانلو خواهد بود.\"

بالوتلی که دو فصل و نیم برای منچسترسیتی بازی کرد، در ژانویه 2013 این باشگاه را به مقصد میلان ترک کرد اما به جز 6 ماه اول حضورش در سن سیرو، در فصول بعدی نتوانست چندان درخشان ظاهر شود. او در طول دوران حرفه ای اش، به ویژه در زمان حضور در منچسترسیتی، بارها دردسرساز شد و به همین دلیل، راجرز تمایلی به خرید او نداشت.

یکی از حاشیه های خبرسازش، آتش بازی در حمام خانه اش بود که سر و صدای زیادی به پا کرد و به رونمایی از تی شرت \" چرا همیشه من؟\" در دیدار مقابل منچستریونایتد منجر شد.

او همچنین با روبرتو مانچینی، سرمربی تیمش و ژروم بواتنگ، هم تیمی اش، نیز درگیری پیدا کرده بود. مینو رایولا، مدیر برنامه های بالوتلی، روز گذشته به انگلیس سفر کرد تا مراحل پایانی این انتقال را به انجام برساند.

     
آی اسپورت
2014-08-21 16:59:28
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر