فهرست
واتسکه: هواداران دورتموند باید استقبال بهتری از گوتزه بکنند
واتسکه: هواداران دورتموند باید استقبال بهتری از گوتزه بکنند

واتسکه: هواداران دورتموند باید استقبال بهتری از گوتزه بکنند

آی اسپورت- هانس یواخیم واتسکه، نایب رئیس باشگاه بوروسیا دورتموند، با انتقاد از رفتار هواداران این باشگاه با ماریو گوتزه، اعلام کرد که ستاره فعلی بایرن، شایسته احترام بیشتری از سوی هواداران زردهاست.

این ملی پوش آلمانی در تابستان 2013 با انتقالی 37 میلیون یورویی، از دورتموند به بایرن رفت و موجب خشم هواداران دورتموند شد. او در چند دیداری که از زمان در وست فالن انجام داد، با واکنش هواداران باشگاه سابقش روبرو شد اما واتسکه معتقد است گوتزه مستحق چنین استقبالی نبوده است.

او به خبرنگاران گفت:\" صادقانه بگویم، فکر نمی کنم هو کردن و سوت زدن برای ماریو گوتزه از سوی هواداران ما در دیدار سوپرکاپ درست نبود. درک می کنم که اتفاقات حول انتقال به بایرن واقعا ویژه بود اما وقتی از منظر طبیعی به این موضوع نگاه می کنید، می بینید که او از آکادمی باشگاه آمده و چند سال برای دورتموند بازی کرده است و مبلغ قابل توجهی از انتقالش نصیب باشگاه شده است.

من خوشحال خواهم شد اگر هواداران ما در دفعه بعدی حضور او در وست فالن، استقبال بهتری از او داشته باشند. نباید فراموش کنیم که ما در اینجا با بازیکنان جوانی سر و کاری داریم و ماریو واقعا پسر فوق العاده ای است. دورتموند هنوز رابطه فوق العاده ای با او دارد. او بعد از دیدار سوپرکاپ با ما دیدار کرد و ما با آغوش باز از او پذیرایی کردیم.\"

     
آی اسپورت
2014-08-21 18:08:51
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر