فهرست
نوری- حقیقی؛ تعویض های سوخته دایی
نوری- حقیقی؛ تعویض های سوخته دایی

نوری- حقیقی؛ تعویض های سوخته دایی

آی اسپورت - ترکیب پرسپولیس در دیدار خانگی هفته سوم با ذوب آهن، دور از انتظارتر از همیشه بود. دایی برای آن مسابقه، نوارالهی را به جای رضا حقیقی در زمین قرار داده بود و تصمیم گرفته بود با نیمکت نشین کردن نوری در اولین هفته غیبت صادقیان، بدون هافبک هجومی تخصصی تیمش را راهی زمین مسابقه کند. قرمزها در آن مسابقه خوب کار نکردند اما موفق شدند 3 امتیاز مسابقه را از آن خود کنند و همین کافی بود تا دایی در انزلی نیز به ترکیب برنده اش دست نزند.


ضعف های لاین آپ آقای دایی، بعد از شکست برابر ملوان آشکار شدند. احمد نوالهی، در دو مرحله مقصر اصلی گل پیروزی بخش ملوانان در این مسابقه بود و بین دو نیمه جایش را به محمد نوری داد. مهرداد کفشگری که بیشتر هفته های فصل گذشته را در مصدومیت و محرومیت نیز سپری کرده بود، دوباره مصدوم شد تا در میانه های نیمه اول جایش را به رضا نوروزی بدهد. سرمربی سرخپوشان تا دقیقه 60 هر سه تعویض اش را انجام داده بود که دو تای آن ها صرف ورود بازیکنانی شدند که ظاهرا دایی به بازی شان اعتقادی ندارد. سوال اینجاست که اگر دایی موافق بازی کردن آن ها نیست، پس چرا این دو نفر را در هر صورتی به بازی می آورد و اگر موافق حضور آن ها در زمین است، چرا از همین ابتدا به آن ها بازی نمی دهد؟


 طبعا دایی به عنوان مربی پرسپولیس، از همه به بازیکنانش نزدیک تر است و در این دو نفر نیز چیزهایی دیده که ترجیح داده از فیکس بودن شان جلوگیری کند اما به نظر می رسد نوری بعد از نمایش نسبتا خوب اش در انزلی، شایسته یک فرصت بازی از ابتدا باشد تا شاید خودش را نشان دهد و حقیقی نیز، در شرایط فعلی سطحی به مراتب بالاتر از نورالهی دارد و دایی نیز به جای دقیقه 60، بهتر است از همان دقایق ابتدایی فرصت بازی را برای او فراهم کند تا از سوختن یکی دیگر از تعویض هایش به سادگی هر چه تمام تر جلوگیری کند و تعویض ها را معطوف به نقطه های هجومی تیمش نماید.

 

  ۶  
آی اسپورت
2014-08-21 18:05:58
نظر دهید

۶ نظر
**
پنجشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۱۳
دایی سر لج و لج بازی داره یه مهره به درد بخورشو از تیمش میگیره.نوری خیلی میتونه به لنگ کمک کنه.من به عنوان یه استقلالی از نوری ممنونم و حمایتش میکنم چون با نیومدنش به استقلال باعث شد که ما الان جاسم کرار رو داریم که فوق العاده بوده
-
پنجشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۱۴
نوراللهی بد شانسی آورد فقط همین. بی تجربه هم بود که خطا نکرد. باید یه کارت زرد رو به جون می خرید. حقیقی بعد از جام جهانی عین تیموریان افت کرده. درباره محمد نوری هم که برای اولین بار در یک سال اخیر مثل زمان اوجش بازی کرد. این تیم درست میشه. همین نوراللهی به ستاره تیم تبدیل میشه. باید به این بازیکنان و کادر فنی فرصت داد. فقط باید صبر داشت.
مشروح
پنجشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۱۹
کار آی اسپورت شده تعریف و تمجید از بازیکن متوسطی مثل نوری!
-
پنجشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۳۷
نوری وقتی هافبک هجومی بازی میکنه عالیه
اما علی دایی همش میذارتش هافبک دفاعی


خنگه
66
پنجشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۴۳
فف
-
جمعه ۳۱ مرداد ۱۳۹۳، ۰۱:۱۸
پزسپولیس چوب کینه ورزی و عقده ای بودن دایی رو می خوره ...دایی در نهایت 400 تا 500 میلیون ارزش داره نه 2 میلیارد و 100 میلیون ... اینها همه بیت الماله که امثال دایی دارن می خورن و امیدوارم در نهایت یه روزی پس بدن این پولهای به ناحق خورده رو ....
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر