فهرست
گلزنی کره به ایران پس از ۳۰۷۳ روز!
گلزنی کره به ایران پس از ۳۰۷۳ روز!

گلزنی کره به ایران پس از ۳۰۷۳ روز!

آی اسپورت - دیدار تیم‌های کره جنوبی و ایران در ورزشگاه جام جهانی سئول با تساوی یک بر یک به پایان رسید. سایت «KOREA TIMES» با اشاره به مسابقات قبلی گفت: «هنوز یادمان نرفته که آخرین برد کره مقابل ایران در تاریخ ۲۲ ژانویه ۲۰۱۱ بود. در بازی امروز بنتو تمام ابزار هجومی‌اش را استفاده کرد. سون در پشت ۲ مهاجم کره بازی کرد و این نشان می‌داد تیم ملی می‌خواست ایران را شکست بدهد. ما حتی به گل هم رسیدیم ولی آن را از دست دادیم.»

این رسانه نوشت: «تیم ملی کره بعد از ۳ هزار و هفتاد و سه روز که ۸ سال و ۵ ماه می‌شود مقابل تیم ملی ایران به گل رسید. جالب است از ۶۰ هزار تماشاگر حاضر در ورزشگاه نزدیک به ۴۰ هزار نفر «سون هیونگ مین» را تشویق می‌کردند، حتی نام وی از تیم ملی کره بیشتر تکرار شد، حتی در اسکوربورد، داخل زمین و هنگام خروج از زمین. این بازیکن به تمامی تشویق‌های آنها واکنش نشان داد.» این رسانه بازی امروز کره و ایران در ورزشگاه جام جهانی را به «ژست سون» نامگذاری کرده است.

۲ ۷  
آی اسپورت
2019-06-11 22:29:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
فرهاد
سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸، ۲۲:۳۹
تا کیروشبود جرات نزدیک شدن به دروازه ایران را نداشتند
۷ ۲
عارف
سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸، ۲۳:۴۶
تو راست میگی شله زرد کسی جرات نمیکرد حتما سوریه جنگ زده تو تهران ۲ تا به افغانستان زد بدترین شکست تاریخ ایران در جام ملتها هم با کیروش نبود
۷
سامان
چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸، ۰۹:۵۹
بازی با كره كه گوچی گل زد رفتیم جام جهانی رو دوباره ببینید بعد حرف مفت بزنید ببینید چند تا زدن به تیرك چند تا گلر و دفاع ما از رو خط كشید بیرون اون باز ی باید 3-0 میباختیم 90 دقیقه تو قوطی بودیم ولی با خوش شانسی محض با پاس گل دفاع كره رفتیم جام جهانی الان حداقلش اینه كه چیزی شبیه فوتبال بازی میكنیم پس انقدر حرف مفت بلغور نكنید
.
سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸، ۲۳:۴۵
این‌تیم‌همین حالاش هم هرچی داره از صدقه سر کیروشه
۵
آی کیسه
سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸، ۲۳:۵۸
هوادارای کی‌روش از بازی چشم نواز تیم ملی جلو کره چشم پوشی کردن و فقط یه گلی که برخلاف روند بازی خوردیم رو بولد میکنن. ولی ‏حالا چرا کره ملاک کیروش پرستان شده؟

مساوی رفت و برگشت جلو سوریه‌ای که هفته قبل تیم ویلموتس پنج‌تاییش کرد حساب نیست؟ سنگین‌ترین باخت تاریخ تیم ملی به ژاپن چی؟ انتقام از عراق به کجا رسید که ازش حرف میزدن؟

با کوبیدن تیم ملی فقط یه مسئله اثبات میشه؛ اینکه سینه چاکان دیروزِ تیم ملی درواقع حامیان کی‌روش برای حمله به پرسپولیس و برانکو بودن!
۶
احسان تاجی
چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸، ۰۲:۳۴
خب این چی رو نشون میده!!
فقط اینو بگم درود بر کارلوس کی روش کبیر درود بر تو ای مرد بزرگ و دوست داشتنی و لعنت بر هر چی دلال دزد کرواته و تضعیف کننده استقلال!
۳
احسان تاجی
چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸، ۰۳:۰۱
یعنی فقط اینو بگم درود بر تو ای کارلوس کی روش کبیر
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر