فهرست
گواردیولا: هدف اصلی ما، قهرمانی در بوندس لیگاست
گواردیولا: هدف اصلی ما، قهرمانی در بوندس لیگاست

گواردیولا: هدف اصلی ما، قهرمانی در بوندس لیگاست

آی اسپورت- پپ گواردیولا، سرمربی بایرن مونیخ، تاکید کرد که هدف اصلی تیمش در فصل پیش رو، دفاع از عنوان قهرمانی اش در بوندس لیگاست.

بایرنی ها فصل گذشته با 19 امتیاز برتری نسبت به بوروسیا دورتموند، قهرمان بوندس لیگا شدند اما شکست 5-0 مقابل بایرن در مجموع دو دیدار مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان، فصل خوب آنها را تحت تاثیر قرار داد. با این وجود، گواردیولا تاکید کرد که کسب سومین قهرمانی پیاپی در بوندس لیگا، هدف اصلی آنهاست.

او به خبرنگاران گفت:\" قهرمانی در بوندس لیگا هدف اصلی ماست. این باارزش ترین جام است. ما هر روز برای رسیدن به آن تلاش می کنیم.\"

فرانک ریبری، باستین شواین اشتایگر و چند ستاره بایرن در هفته های ابتدایی بوندس لیگا نمی توانند تیم شان را همراهی کنند و گواردیولا معتقد است که در غیاب آنها، شروع دشواری خواند داشت.

\" فرانک به دلیل مصدومیت، 3-2 هفته غایب است. او نیاز به زمان دارد. روبن آماده است اما هنوز نمی تواند بازی کند. باید ببینم کدام بازیکنان در بهترین فرم قرار دارند. تا بعد تصمیم بگیرم.ما در بهترین فرم مان نیستیم. ما نیاز داریم یک راه حل دیگر پیدا کنیم. باید بدویم، بدویم و بدویم و متحدانه و با شور بازی کنیم. در چند ماه آینده، بسیار بسیار دشوار خواهد بود. من در سیستمم به هافبک نیاز دارم اما بازیکنان کمی در اختیار داریم. شاید نیاز است تا سیستمم را با این تعداد بازیکن هماهنگ کنم.\"

 

     
آی اسپورت
2014-08-21 18:54:09
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر