فهرست
دنی آلوس: باشگاه بارسلونا در مقابل انتقادات از من حمایت نکرد
دنی آلوس: باشگاه بارسلونا در مقابل انتقادات از من حمایت نکرد

دنی آلوس: باشگاه بارسلونا در مقابل انتقادات از من حمایت نکرد

آی اسپورت- دنی آلوس، مدافع برزیلی بارسا، اعلام کرد که قصد دارد در این باشگاه بماند اما از اینکه مدیران باشگاه به جای حمایت از او  در مقابل انتقادات، به دنبال جانشینی برای او بودند، ابراز ناراحتی کرد.

در این تابستان شایعات زیادی در مورد جدایی آلوس از بارسا به گوش می رسید و گفته می شد که کاتالان ها قصد دارند خوان کوادرادو، ستاره کلمبیایی فیورنتینا را به خدمت بگیرند اما این انتقال در نهایت انجام نشد تا این مدافع برزیلی در بارسا بماند.

آلوس به خبرنگاران گفت:\" من تصمیم گرفتم با بارسا بمانم. روزی می رسد که من باید باشگاه را ترک کنم اما مایلم با این احساس باشگاه را ترک کنم که هواداران احساس کنند یک بازیکن حرفه ای در تیم شان داشتند. اگر اکنون باشگاه را ترک می کردم، چنین احساسی نداشتم. به نظر می رسید همه اتفاقات ناخوشایندی که برای باشگاه رخ داده، تقصیر من است.\"

آلوس تا سال 2016 با بارسا قرارداد دارد اما او در پاسخ به این سوال که آیا تا پایان قراردادش در این باشگاه خواهد ماند یا خیر، گفت:\" من فصل به فصل پیش می روم. وقتی از من سوال می شد، می گفتم که باید با سرمربی صحبت کنم. می خواستم بدانم تصمیم او چیست.\"

او همچنین در مورد ناراحتی اش از باشگاه بارسلونا، گفت:\" من در مقابل اتفاقاتی که رخ داد، احساس نمی کردم از من حمایت می شود. گفته می شد باشگاه قرار است من را بفروشد و بازیکن دیگری بخرند اما من چنین داستان هایی را نساخته بودم. من به خاطر کارم احترام این باشگاه را به دست آوردم. می خواستم بدنم که انریکه روی من حساب می کنم یا نه. وقتی فهمیدم که این طور است، اکنون می توانم کارم را انجام بدهم.

رئال این فصل؟ ما به آنها احترام می گذاریم اما از آنها نمی ترسیم. باید با آنها رقابت کرد.\"

     
آی اسپورت
2014-08-21 20:25:53
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر