فهرست
آنچلوتی: رونالدو در دیدار فردا شب از ابتدا بازی خواهد کرد
آنچلوتی: رونالدو در دیدار فردا شب از ابتدا بازی خواهد کرد

آنچلوتی: رونالدو در دیدار فردا شب از ابتدا بازی خواهد کرد

آی اسپورت- کارلو آنچلوتی، سرمربی رئال مادرید، تایید کرد که کریس رونالدو، ستاره تیمش، در دیدار فردا شب مقابل اتلتیکو مادرید، در دیدار برگشت سوپرکاپ اسپانیا، در ترکیب اصلی قرار خواهد گرفت.

رونالدو در دیدار رفت که سه شنبه شب در سانتیاگو برنابئو برگزار شد، دچارآسیب ماهیچه ای شده بود؛ با این وجود، آنچلوتی امروز تایید کرد که او بعد از تمرین با سایر بازیکنان تیم، آمادگی اش را به دست آورده است.

او به خبرنگاران گفت:\" کریس امروز تمرین خوبی با تیم داشت. او عادی تمرین کرد. شرایط او خوب است و می تواند فردا بازی کند. او در ترکیب اصلی قرار خواهد گرفت.\"

دیدار رفت در برنابئو با تساوی 1-1 به پایان رسید و آنچلوتی امیدوار است که تیمش در دیدار فردا شب عملکرد بهتری داشته باشد.

\" فکر می کنم ما باید اندکی با شدت و شور بیشتری بازی کنیم. ما در نیمه اول خیلی کند بودیم اما در نیمه دوم توانستیم تهاجمی تر کار کنیم. همه بازیکنان شرایط خوبی دارند اما شاید در چند پست تغییراتی ایجاد کنم. ما خیلی مقابل اتلتیکو بازی کردیم. فکر نمی کنم این باعث تغییر سبک بازی ما شود. آنها از نظر نتیجه برتری دارند. آنها با همان سبک دیدار رفت بازی خواهند کرد.

استفاده از سه هافبک طبیعی خواهد بود. شاید مجبور شویم چیزی را تغییر بدهیم؛ برای اینکه تیم ویژگی های متفاوتی پیدا کند. برای مثال، کروس و خامس با ویژگی های متفاوتی بازی کردند اما این طرح بازی ما را تغییر نداد. من از خامس راضی هستم. او با بازی ما سازگار شده است. او در دو بازی اولش، خوب کار کرد.\"

     
آی اسپورت
2014-08-21 22:12:07
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر