فهرست
خوشبختی کالدرون با ترابی و امیری؛ زوج بهترین‌ها
خوشبختی کالدرون با ترابی و امیری؛ زوج بهترین‌ها

خوشبختی کالدرون با ترابی و امیری؛ زوج بهترین‌ها

آی اسپورت - پرسپولیس فصل آینده احتمالا با سیستم ۱-۳-۲-۴ بازی خواهد کرد. پستی که در آن وینگرها نقش مهمی را ایفا می‌کنند. این فصل به احتمال زیاد کالدرون خوش‌شانس‌تر از برانکو خواهد بود و یکی از بهترین زوج را در این پست در اختیار خواهد داشت. پستی که در سال‌های حضور برانکو با تغییرات زیادی مواجه شده است.

برانکو لیگ پانزدهم را با زوج فرشاد و نورالهی آغاز کرد. فرشاد در راست و نوراللهی در چپ وظیفه تغذیه طارمی و عالیشاه در خط حمله را برعهده داشتند. این زوج تا پایان فصل ثابت نماند و در میانه های فصل به فرشاد و عالیشاه تغییر داده شد. علیپور هم در خط حمله جایگاه ثابتی بدست آورد. از این مقاطع فصل بود که نیمکت‌نشینی‌های نوراللهی تقریبا آغاز شد.

لیگ شانزدهم هم با همان زوج فرشاد و عالیشاه آغاز شد اما عالیشاه هم بعد از چند هفته به نوراللهی روی نیمکت پیوست تا هر دو به فکر جدایی و سربازی بیفتند. امیری که پیش از این در خط حمله بازی می‌کرد بعد از این که علیپور توانست توانایی‌اش در گلزنی را به رخ بکشد یک خط عقب‌تر رفت و به جای عالیشاه در پست وینگر چپ قرار گرفت. این زوج در ادامه با حضور سروش رفیعی باز هم تغییر کرد. رفیعی جای مسلمان را گرفت و مسلمان به چپ آمد تا زوج فرشاد و مسلمان در جناحین تشکیل شود و امیری به خط حمله برگشت.

لیگ هفدهم سروش رفت و برانکو دوباره به زوج فرشاد احمدزاده و امیری بازگشت. زوجی که بالاخره توانستند تقریبا یک فصل کامل را با کمترین تغییر پشت سر بگذارند. در لیگ هجدهم که بسیاری از بازیکنان جدا شده و پنجره نقل و انتقالاتی هم بسته بود نوراللهی در راست و عالیشاه در چپ قرار گرفتند. البته سیامک نعمتی هم علاوه بر بازی در خط حمله بعضی از مواقع جای یکی از دو بازیکن را می‌گرفت و یار کمکی برانکو برای این دو پست بود. نیم فصل دوم با باز شدن پنجره پرسپولیس و حضور ترابی زوج موفق او و نوراللهی شکل گرفت.

این فصل را شاید بتوان بهترین فصل برای کالدرون در این زمینه دانست. ترابی که در پرسپولیس مانده در پست وینگر راست قرار خواهد گرفت و وحید امیری بعد از بازگشت هم اگر کالدرون او را در خط حمله قرار ندهد به جناح چپ خواهد رفت و زوج ترابی را تشکیل می‌دهد. اگر در این سال‌های اخیر بخواهیم بهترین وینگرهای پرسپولیس را نام ببریم باید به ترابی در نیم فصل دوم فصل گذشته و امیری قبل از جدایی‌اش اشاره کرد. حالا حضور همزمان این دو بازیکن در یک زمان بزرگترین خوشبختی کالدرون در پرسپولیس خواهد بود.

۱۷    
آی اسپورت
2019-07-13 22:26:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر