فهرست
سوال روز: پرسپولیس مدافع چپ می خواهد یا هافبک تهاجمی؟
سوال روز: پرسپولیس مدافع چپ می خواهد یا هافبک تهاجمی؟

سوال روز: پرسپولیس مدافع چپ می خواهد یا هافبک تهاجمی؟

آی اسپورت – میثم حسینی با نمایشی که مقابل ملوان ارائه داد ثابت کرد  پرسپولیسی ها بیشتر از همیشه باید از خبر پیوستن مهرداد پولادی به الشحانیه قطر ناراحت باشند.حسینی که در فاز حمله تقریبا هیچ  پتانسیلی ندارد در دفاع هم ضعیف ظاهر شد و یکی از بدترین بازیکنان پرسپولیس در بازی با  ملوان بود.
از سوی دیگر مدت هاست که گفته می شود پرسپولیس نیاز به یک بازیکن طراح و  بازیساز در مرکز میدان دارد و  بعد از رفتن مسلمان و محرومیت صادقیان  و البته اعتقاد نداشتن دایی به محمد نوری بحث جذب یک هافبک بازیساز خارجی و احتمالا کروات مطرح شده و به نظر می رسد در اولویت باشد.
دایی در حالی دنبال هافبک بازیساز می گردد که شاید اگر نوری در این پست احیا شود و صادقیان برگردد مشکلاتش مرتفع شود اما به نظر می رسد اوضاع دفاع چپ پرسپولیس  بدتر به نظر می رسد و شاید بهتر باشد که جذب یک مدافع چپ ایده آل در اولویت برنامه های دایی و باشگاه پرسپولیس  قرار گیرد.البته دایی در  دو بازی اول از حمیدرضا علی عسگر در دفاع چپ استفاده کرد که او هم گزینه مناسبی برای این پست نیست تا نگاهی ویژه به این منطقه از زمین ضروری به نظر برسد.
مطمئنا بعد از پیوستن پولادی به تیم قطری شکایت از او هم نمی تواند پرسپولیس  را به خواسته اش برساند و قطعا پولادی به این تیم باز نخواهد گشت پس شاید بهتر باشد از همین امروز دایی و مسوولان باشگاه به دنبال جانشینی برای او باشند  و جذب یک مدافع  چپ ایده آل را نسبت به خرید یک هافبک میانی  درجه یک در اولویت قرار دهند.
  ۱  
آی اسپورت
2014-08-22 12:57:21
نظر دهید

۱ نظر
-
جمعه ۳۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۳۸
نورمحمدی هم میتونه چپ بازی کنه/درسته تو فاز تهاجمی با میثم حسینی برای بد بودن رقابت داره ولی حداقلش تو کارای دفاعی خیلی بهتر از اون موقشنگ ابله هست!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر