فهرست
صاحب پناه: رحمتی باید به سمت نیمکت استقلال برود
صاحب پناه: رحمتی باید به سمت نیمکت استقلال برود

صاحب پناه: رحمتی باید به سمت نیمکت استقلال برود


آی‌اسپورت‌ ـ کامران صاحب پناه رئیس هیات مدیره استقلال معتقد است که در بازی استقلال مقابل پیکان  نمی‌ تواند جای رحمتی تصمیم گیرنده باشد اما بهترین کار این است که به رسم ادب به سمت نیمکت استقلالی ها بیاید و حق شاگردی را به جای آورد.
رئیس هیات مدیره استقلال ابتدا در خصوص برد هفته گذشته استقلال ابرازامیدواری کرد و گفت: امیدوارم با کسب پیروزی و سه امتیاز نوار بردهای ما ادامه داشته باشد و ما همچنان در کورس قهرمانی باقی بمانیم.
او درباره بازی با پیکان اینطور می‌ گوید: پیکان از وجود سرمربی کاربلدی به نام ابراهیم زاده و همچنین کادر مدیریتی توانا و با دانشی همچون سنایی که از دوستان خوب بنده می باشد سود می برد. تلاش می کنیم با ارائه یک بازی خوب دل هواداران را شاد کنیم و یک برد با ارزش به دست آوریم.
صاحب پناه در خصوص تقابل رحمتی با استقلال افزود: مهدی رحمتی از نظر حرفه ای دروازه بان و نفر اول پیکان است. هر بازیکنی باید به تیم وفادار باشد. ایشان در دیدار مقابل ما از انگیزه بالایی برخوردار است، اما باید بگویم بهترین گلرهای دنیا مقابل تیم های مقتدر تسلیم می شوند. ضمن احترام به مهدی رحمتی و پیکان امیدوارم تیم فوتبال استقلال از این بازی سربلند بیرون بیاید.
رئیس هیات مدیره استقلال در پاسخ به این سوال که آیا رحمتی قبل از بازی به سمت نیمکت استقلال خواهد رفت، خاطرنشان کرد: بنده نمی توانم جای ایشان تصمیم گیری کنم، اما آقای قلعه نویی مربی و پیشکسوت رحمتی بوده و اگر من جای ایشان بودم قطعا این کار را می کردم و به سمت نیمکت استقلال می رفتم.
وی در واکنش به درگیری صادقی و قلعه نویی افزود: موضوع بسیار کوچکی بود که رسانه ها آن را بسیار بزرگ کردند، هم آقای صادقی و هم آقای قلعه نویی هر دو از بزرگان استقلال هستند.
رئیس هیات مدیره استقلال در پایان گفت: یکشنبه جلسه هیات مدیره استقلال برگزار خواهد شد تا درباره مسائل پیرامون باشگاه تصمیم گیری شود.
  ۳  
آی اسپورت
2014-08-22 13:31:21
نظر دهید
۳ نظر
سید استقلالی سرباز ژنرال
جمعه ۳۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۵۹
رحمتی غلط میکنه نیاد
-
جمعه ۳۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۱۴
رحمتی پول پرست
ارشیا
جمعه ۳۱ مرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۴۲
دو کلمه هم از مادر عروس ، یکی نیت به این بگه اگه فوتبال ، رحمتی و بازیکن نبودند ، تو چکارمیخواستی بکنی ، این همه پیشکسوت اونوقت نو شدی رئیس هیئت مدیره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر