فهرست
فخرالدینی: سخت ترین بازی ما با پیکان است
فخرالدینی: سخت ترین بازی ما با پیکان است

فخرالدینی: سخت ترین بازی ما با پیکان است


آی‌اسپورت‌ ـ میلاد فخرالدینی مدافع استقلال بازی مقابل پیکان را یک بازی سخت می‌ داند و خاطرنشان می‌ کند که باید در این بازی تلاش بسیاری داشته باشیم تا سه امتیاز این مسابقه را دریافت کنیم. 
میلاد فخرالدینی درباره دیدار هفته پنجم استقلال مقابل پیکان می‌ گوید: بازی سختی مقابل پیکان داریم و باید تلاش کنیم در این دیدار سه امتیاز را کسب کنیم. در ضمن ما نباید پیکان را دست کم بگیریم. به نظر من سخت ترین بازی ما از ابتدای لیگ این دیدار خواهد بود.
وی افزود: بازی سختی را مقابل سایپا پشت سر گذاشتیم. سایپا یک تیم جوان و با انگیزه ای بود. خدا را شکر که در نهایت پیروز شدیم تا شرمنده هواداران  نشویم.
فخرالدینی در خصوص عملکرد خط دفاعی ادامه داد: به نظر من استقلال در خط دفاع مشکلی ندارد. ما باید دفاع تیمی مان را تقویت کنیم. ان شاءالله با انجام تمرینات بیشتر این مشکل به زودی حل خواهد شد. به هر حال نبود حنیف عمران زاده و امیرحسین صادقی که از جمله مدافعان خوب فوتبال ما هستند باعث شده کمی در خط دفاعی دچار مشکل شویم. امیدوارم هرچه زودتر آنها به میادین بازگردند.
مدافع تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: باید از فروزان تشکر کنم که در بازی با سایپا در چندین صحنه واکنش خیلی خوبی داشت. این همدلی باعث شده که ما در 4 دیدار ابتدایی لیگ عملکرد خیلی خوبی داشته باشیم.
فخرالدینی در پایان درخصوص رقابت در صدرجدول تصریح کرد: رقابت در صدر جدول بسیار سخت شده است. سپاهان، تراکتور و فولاد همگی عملکرد خیلی خوبی داشتند. تلاش می کنیم این هفته با پیروزی مقابل پیکان به صدر جدول برسیم.
  ۲  
آی اسپورت
2014-08-22 13:34:00
نظر دهید

۲ نظر
-
جمعه ۳۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۱۶
رحمتی پول پرست باعث شد ما قدر طالب لو ندونیم وحید جان من به نوبه خودم از تو معذرت خواهی میکنم درود به تعصب ات
-
شنبه ۱ شهریور ۱۳۹۳، ۰۴:۲۴
منتطر باخت شماره2 مقابل پیکان باشید جوجه کلاغهای آبی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر