فهرست
حمودی: شکست بدی از نفت خوردیم/ باید با شکست فولاد صدر را حفظ کنیم
حمودی: شکست بدی از نفت خوردیم/ باید با شکست فولاد صدر را حفظ کنیم

حمودی: شکست بدی از نفت خوردیم/ باید با شکست فولاد صدر را حفظ کنیم


آی‌اسپورت‌ ـ علی حمودی مدافع تیم فوتبال سپاهان با بیان این موضوع که مسئولان باشگاه زحمات بسیار زیادی برای حل مشکلش کشیدند و امیدوار است  بتوانند با انجام بازی های خوب زحمات آنها را جبران کند. او در  گفت‌وگو با خبرنگار آی‌اسپورت‌ در مورد باخت تلخشان مقابل نفت تهران و مسائل دیگر تیم صحبت هایی را انجام داد که در زیر می‌ خوانید.
علی حمودی درباره دیدار هفته گذشته این تیم مقابل نفت تهران گفت: قدر فرصت هایمان را در دیدار  مقابل نفت تهران ندانستیم و متحمل شکست بدی شدیم. نفت در این دیدار قدر موقعیت های خود را دانست و توانست به یک پیروزی پرگل دست پیدا کند. این بازی برای ما تمام شد و باید خود را آماده ادامه مسابقات لیگ برتر کنیم.
مدافع تیم فوتبال سپاهان می‌گوید: خدا را شکر مشکل من حل شد و توانستم برای تیم سپاهان به میدان بروم. از همه مسئولین سپاهان که پیگیر حل شدن مشکل من بودند تشکر می کنم. امیدوارم در ادامه بتوانم با ارائه بازی های خوب زحمات مسئولین را بدهم.
حمودی در خصوص دیدار هفته آینده مقابل فولاد تصریح کرد: بازی خیلی سختی است. فولاد هم مانند ما 9 امتیازیست و می خواهد با ارائه بازی خوب به صدر جدول برسد. با توجه به اینکه ما در این بازی میزبان هستیم باید سه امتیاز را کسب کنیم و شکست مقابل نفت را به فراموشی بسپاریم.
وی درباره چه زمانی در ترکیب اصلی سپاهان حضور خواهد یافت، خاطرنشان کرد: من تمرینات خود را در مدتی که بازی نمی کردم به طور اختصاصی انجام می دادم از لحاظ بدنی در شرایط خوبی قرار دارم و هر وقت آقای کرانچار صلاح بداند می توانم در ترکیب سپاهان بازی کنم.
حمودی در پایان گفت: با حمایت هواداران سپاهان تلاش می کنیم هرچه زودتر به صدر جدول لیگ برتر برسیم.
  ۱  
آی اسپورت
2014-08-22 13:37:04
نظر دهید

۱ نظر
-
جمعه ۳۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۴۵
صد در صد.
این تیم سپاهانهههههههههه.یا علی مدد.
ماییم و نوای بی نوایی!بسم الله اگر حریف مایی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر