فهرست
پولادی ارزان ترین بازیکن ایرانی لیگ ستارگان
پولادی ارزان ترین بازیکن ایرانی لیگ ستارگان

پولادی ارزان ترین بازیکن ایرانی لیگ ستارگان

آی اسپورت – مهرداد پولادی به تیم تازه مطرح شده الشحانیه قطر پیوست تا بهترین بازیکن  تیم ایران در جام جهانی هم سرنوشتی بهتر از لیگ ستارگان قطر نداشته باشد و رویای رفتن به  اروپا برای او  از بین برود.
پولادی در حالی به تیم الشحانیه پیوسته که گفته می شود رقم قرارداد او برای یک سال چیزی حدود 700 هزار دلار است که البته اگر در پرسپولیس می ماند نهایتا نیمی از این پول را به او می دادند.
با این حال مدافع چپ ملی پوش سابق پرسپولیس فعلا ارزان ترین بازیکن ایرانی لیگ قطر به حساب  می آید.پیش از او پژمان منتظری،سیدجلال حسینی و مجتبی جباری با قراردادهایی یک میلیون دلاری و یکساله به تیم های ام صلال و الاهلی پیوسته بودند  و اشکان دژاگه با قردادی 4 ساله به مبلغ 5 میلیون یورور راهی العربی شده بود.البته گفته می شود موضوع قرارداد دژاگه با بقیه بازیکنان ایرانی متفاوت است چرا که دژاگه با  باشگاه العربی قرارداد نبسته بلکه یک جوان قطری هزینه خرید او را متحل شده و شاید در سال های آینده او را به تیم های دیگری در لیگ ستارگان قطر بفرستد.
گفته می شود الشحانیه تیم جدید پولادی که تازه به دسته اول صعود کرده  پتانسیل زیادی برای سقوط دوباره به دسته دوم دارد.الشحانیه در نخستین بازی خود مقابل السد قرار خواهد گرفت.
     
آی اسپورت
2014-08-22 13:45:22
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر