فهرست
دشان: شاید ریبری مانند زیدان به تیم ملی فرانسه برگردد
دشان: شاید ریبری مانند زیدان به تیم ملی فرانسه برگردد

دشان: شاید ریبری مانند زیدان به تیم ملی فرانسه برگردد

آی اسپورت- دیدیه دشان، سرمربی تیم ملی فرانسه، معتقد است که فرانک ریبری، ستاره بایرن مونیخ، ممکن است مانند زین الدین زیدان، با برگشتن از تصمیمش، بار دیگر برای خروس ها به میدان برود.

زیدان بعد از بازنشستگی در سال 2004، یک سال بعد بار دیگر به تیم ملی فرانسه برگشت. ریبری هم به تازگی اعلام کرد دیگر قصد ندارد برای خروس ها به میدان برود و می خواهد زمان بیشتری را در کنار خانواده اش سپری کند

اما دشان هنوز ناامید نشده و امیدوار است که ریبری با پایان دادن به بازنشستگی اش از دیدارهای ملی، در یورو 2016 حضور پیدا کند.  

او به اکیپ گفت:\" این انتخاب خودش بود. او این موضوع را اعلام کرد و من هم از این طریق متوجه شدم. اما چه کسی می داند او در دو سال آینده چه احساسی خواهد داشت. بازیکنان زیادی بعد از بازنشستگی از تصمیم شان برگشتند. مانند زیدان که در سال 2004 اعلام بازنشستگی کرد اما در سال 2005 برگشت.

آنچه برای من مهم است، آنالیز شرایط ذهنی اوست. اینکه آیا برای او و تیم مناسب است که بار دیگر به تیم ملی فراخوانده شود؟ اگر نیاز است، من کاملا آماده ام.\"

ریبری که اولین بازی اش برای فرانسه را در سال 2006 انجام داد، 82 بار پیراهن خروس ها را به تن کرد اما به دلیل آسیب دیدگی، جام جهانی 2014 را از دست داد.

     
آی اسپورت
2014-08-22 14:46:15
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر