فهرست
گزارش روز:کیلور ناواس دروازه بان اصلی رئال در بازی امشب؟
گزارش روز:کیلور ناواس دروازه بان اصلی رئال در بازی امشب؟

گزارش روز:کیلور ناواس دروازه بان اصلی رئال در بازی امشب؟

آی اسپورت - کارلو آنچلوتی تصمیم خود برای دروازه تیمش در لالیگا و لیگ قهرمانان را گرفته و کاسیاس در هر دو جبهه دروازه بان اصلی رئال خواهد بود و ناواس دروازه بانی کهکشانی ها در کوپا دل ری را بر عهده خواهد داشت.

اما نکته جالب در اینجاست که بر عکس بازی رفت سوپرجام اسپانیا که کارلتو با قاطعیت در نشست خبری پیش از بازی اعلام کرد که کاسیاس در برنابئو دروازه بان اصلی خواهد بود؛ در نشست خبری دیروز از عنوان داشتن نام دروازه بان اصلی رئال در بازی برگشت خودداری کرد.

به نظر می رسد که آنچلوتی قصد دارد تا ناواس را در این بازی به میدان بفرستد. دلیلش می تواند بسیار ساده باشد.

کیلور روز 5 آگوست به تمرینات رئال اضافه شد در حالی که کاسیاس از 24 جولای مشغول تمرین بود. بدیهی به نظر می رسید که ایکر در بازی رفت دروازه بان اصلی باشد.

با این وجود ناواس چنانچه امشب نیز دروازه بان اول رئال نباشد؛ با توجه به اینکه آخرین بازی رسمی خود را در جام جهانی و روز 5 جولای انجام داده بود؛ فاصله زمانی 116 روزه تا روز 29 اکتبر، تاریخ اولین بازی رئال در کوپا دل ری و اولین حضور رسمی ناواس با پیراهن کهکشانی ها، بسیار زیاد به نظر می رسد.

به همین دلیل آنچلوتی می خواهد امشب از ناواس دروزن دروازه استفاده کند تا او برای حضور رسمی در دروازه رئال، انتظاری 119 روزه ار تحمل نکند.

     
آی اسپورت
2014-08-22 15:40:36
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر