فهرست
گزارش روز:نامشخص بودن حضور رونالدو در بازی برگشت سوپرجام
گزارش روز:نامشخص بودن حضور رونالدو در بازی برگشت سوپرجام

گزارش روز:نامشخص بودن حضور رونالدو در بازی برگشت سوپرجام

آی اسپورت - داستان ماه های پایانی فصل گذشته و حضور یک در میان کریس رونالدو در بازی های رئال به دلیل مصدومیت، بار دیگر برای این بازیکن در حال تکرار شدن است.

در حالیکه هفته گذشته رونالدو تاکید داشت که دیگر مصدوم نیست و می تواند با خیال راحت برای رئال بازی کند؛ در بین دو نیمه بازی رفت سوپرجام اسپانیا مقابل اتلتیکو، بار دیگر از ناحیه همسترینگ پای چپ خود احساس درد کرد و از بازی بیرون کشیده شد.

وقتی روز گذشته او وارد زمین چمن والدبباس شد؛ نگاه تمام دوربین ها به او و حرکاتش دوخته شد. رونالدو در حالیکه لبخندی به لب داشت بدون هیچ مشکلی (ظاهرا) تمرین را به اتمام رساند و حتی در تمرینات با توپ نیز شرکت کرد.

در صحنه ای، کارلو آنچلوتی به او نزدیک شد و از او سوالی پرسید که رونالدو با نشان دادن پای چپ خود از لفظ بیخیال برای جواب دادن به سوال کارلتو استفاده کرد.

با این وجود از باشگاه رئال خبر می رسد که کریستیانو در طول تمرین دیروز همچنان کمی درد را در ناحیه مصدوم خود حس می کرده و مشخص نیست که آنچلوتی در مورد او چه تصمیمی خواهد گرفت.

او مثل همیشه اصرار به بازی کردن دارد و برای او این مصدومیت جزئی اهمیتی ندارد. با این وجود هنوز نمی توان با قاطعیت از حضور او در ترکیب اولیه رئال سخن گفت.

بیم شدت یافتن مصدومیت و از دست دادن رونالدو در بازی های ابتدایی لالیگا ممکن است کارلتو را وادار کند تا کریس را مقابل اتلتیکو، حداقل از ابتدا به زمین نفرستد.

     
آی اسپورت
2014-08-22 15:58:21
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر