فهرست
آردا توران:من در حد رونالدو و مسی نیستم
آردا توران:من در حد رونالدو و مسی نیستم

آردا توران:من در حد رونالدو و مسی نیستم

آی اسپورت - آردا توران بازیکن ترک تبار تیم اتلتیکو مادرید، عکس روی جلد مجله \"GQ\" ماه سپتامبر است.

او در مصاحبه با این مجله چنین می گوید : \" مردم همیشه مرا با چهره ای خندان دیده اند و به همین دلیل تصور می کنند که من انسان بسیار شادی هستم که از صبح تا شب در حال لذت بردن از لحظاتم هستم.در صورتی که در واقعیت چنین نیست.

من شخصیتی بسیار جدی دارم .در لحظه ها زندگی نمی کنم. بسیار آینده نگرم و از برخی اتفاقاتی که ممکن است آینده من را تحت الشعاع قرار دهند؛ می ترسم.

در واقع من بسیار کمتر از خیلی از همبازی هایم تفریح می کنم.اگر احساس کنم باید از برخی مسائل فاصله بگیرم؛ این کار را انجام می دهم \"

\"زمانی که در انتهای هفته بازی نداریم یا من نمی توانم بازی کنم؛ سعی می کنم بازی های دیگر لالیگا، لیگ های دیگر و حتی لیگ های کم اهمیت تر را تماشا کنم.

تمرینات روزانه معمولی برای من از اهمیت زیادی برخوردازند و سعی می کنم در همه آنها حضوری جدی و فعال داشته باشم. هستند منتقدانی در دنیا و حتی کشورم ترکیه که از سبک بازی من انتقادات مغرضانه می کنند. با این وجود این انتقادات را می خوانم و فقط به آنها می خندم .

\"حضور در اتلتیکو به من این شانس را داد تا در کنار بازیکنان شاخص دنیا حضور پیدا کنم.اگر این فرصت نصیب من می شد دوست داشتم تا در بارسای گواردیولا بازی کنم و به مسی پاس گل بدهم. با این وجود حد خودم را می دانم. من هرگز در اندازه های رونالدو و مسی نخواهم شد. اما همیشه سعی می کنم بهترین کیفیتم را برای تیمم نشان دهم. مادرید مثل خانه من است. همیشه به این فکر می کنم که برای مدتی طولانی در این شهر زندگی کنم \"


  ۲  
آی اسپورت
2014-08-22 19:19:27
نظر دهید

۲ نظر
-
جمعه ۳۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۴۴
نه هستی
-
جمعه ۳۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۱۳
یاشاسین توران
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر