فهرست
گزارش تصویری: گل نحس شماره 10
گزارش تصویری: گل نحس شماره 10

گزارش تصویری: گل نحس شماره 10

آی اسپورت – رضا نوروزی مهاجمی که فصل قبل برای نفت تهران خوب گل زد حالا تنها بعد از چهار بازی برای پرسپولیس و به ثمررساندن یک گل برای این تیم به احتمال فراوان ادامه بازی های فصل را از دست خواهد داد.نوروزی بار دیگر دچار پارگی رباط صلیبی شده  و شاید حتی از لیست تیم پرسپولیس بیرون گذاشته شود.

رضا نوروزی اصولا جزو آن دسته از بازیکنانی است که مستعد آسیب دیدگی به نظر می رسند.او مدام در حال چرخش و بدن گذاشتن مقابل بازیکنان حریف است و آنقدر می چرخد تا رباطش پاره شود.


\"\" نوروزی بعد از اعلام پنالتی بدون اینکه  رقیبی داشته باشد توپ را برداشت و  با اینکه ضربه خیلی خوبی نزد طلسم گل نزدن هایش در پرسپولیس را شکست.او بعد از گل کنار طارمی دیگر مهاجم نوک پرسپولیس مثل رائول انگشت حلقه اش را می بوسد.

\"\"

 بعد از گل تقریبا همه بازیکنان  پرسپولیس به نوروزی تبریک گفتند و  چهره او هم نشان می داد چه فشاری را پشت سر گذاشته است اما شاید حالا خود رضا بگوید کاش آن گل را نمی زدم و مصدوم  و خانه نشین نمی شدم.
\"\"
شماره 10 سابق اعتقاد ویژه ای به رضا داشت و در هر 4 بازی او را فیکس بازی داد  اما حالا باید دید تصمیم بر کنار گذاشتنش از لیست خواهد گرفت یا نه.

\"\"نوروزی در دیدار با  ملوان هم توپ های زیادی لو داد اما به اندازه بازی با ذوب آهن روی اعصاب نبود.با این حال او موقعیت هایی هم داشت که خودش حلق کرده بود. او در درگیری ها هم حضور فعال داشته اما معلوم نیست در کدام صحنه مصدوم شده است.

\"\"


 احتمالا این تصویر آخرین حسرت  شماره 10 با پیراهن پرسپولیس در این فصل خواهد  بود.چقدر تلخ است که شماره 10 باشی و مجبور شوی 7 ماه از خانه بازی های تیمت را تماشا کنی!

\"رضا

     
آی اسپورت
2014-08-22 16:40:56
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر