فهرست
رد یک پیشنهاد؛ پیولی منتظر میلان است؟
رد یک پیشنهاد؛ پیولی منتظر میلان است؟

رد یک پیشنهاد؛ پیولی منتظر میلان است؟

آی اسپورت - اسکای اسپورتس ایتالیا ادعا کرده که استفانو پیولی سرمربی سابق اینترمیلان پیشنهاد سمپدوریا را رد کرده است، چرا که انتظار دارد با توجه به شرایط نامطمئن مارکو چامپائولو، پیشنهادی از سوی آث میلان دریافت کند. «بلوچرکیاتی» فصل را به بدترین شکل ممکن آغاز کرده است. سمپدوریا 6 بازی از 7 مسابقه اخیر را باخته و اوزه بیو دی‌فرانچسکو با قرار دادن سمپدوریا در قعر جدول، فاصله چندانی تا برکناری ندارد. در این شرایط از استفانو پیولی به عنوان گزینه نخست سمپدوریا یاد شده و کلودیو رانیری و جوزپه یاچینی، دیگر گزینه هایی هستند که شانس حضور روی نیمکت این تیم جنوایی را دارند.

با این حال جان‌لوکا دی‌مارتزیو خبرنگار اسکای اسپورتس ایتالیا ادعا کرده استفانو پیولی در قبول پیشنهاد سمپدوریا با تردید روبه رو بوده، چرا که او اکنون پتانسیل دریافت پیشنهادات بهتری را هم دارد. این پیشنهادات ممکن است از سوی جنوا و یا میلان باشد. جنوا در دیدار شنبه شب خود 2-1 مغلوب میلان شد تا در رده نوزدهم قرار گیرد و اورلیو آندراتزولی در یک قدمی اخراج حضور داشته باشد.

میلان نیز اگرچه موفق به پیروزی 2-1 برابر جنوا و پایان دادن به روند 3 شکست متوالی گردید، اما نمایش این تیم در لوئیجی فراریس باز هم نتوانست کسی را قانع کند. میلان اکنون با 3 برد و 4 باخت در رده سیزدهم جدول حضور دارد و شاید اگر هنرنمایی پپه رینا در مهار ضربه پنالتی لاسه شونه در دقیقه 93 نبود، این تیم اکنون نمی‌توانست همین رده را هم در اختیار داشته باشد.

پیولی 53 ساله که سابقه حضور در پالرمو، بولونیا و لاتزیو را در کارنامه دارد در صورت حضور به جای مارکو جامپائولو، دومین حضور خود در شهر میلان را تجربه خواهد کرد. او در نوامبر 2016 با قراردادی 18 ماهه هدایت اینتر را به دست گرفت و در 16 دیدار ابتدایی خود روی نیمکت نراتزوری در سری آ به 12 پیروزی رسید. با این حال 5 باخت و 2 تساوی در 7 بازی منجر به اخراج پیولی پیش از پایان فصل شد.  او در دو فصل اخیر هدایت فیورنتینا را به دست داشت و البته پیش از پایان فصل 19-2018، از سمت خود استعفا داد.

     
آی اسپورت
2019-10-06 23:08:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر