فهرست
آمار رویایی جانشین رحمتی: 9 سیو برای حسینی
آمار رویایی جانشین رحمتی: 9 سیو برای حسینی

آمار رویایی جانشین رحمتی: 9 سیو برای حسینی

آی اسپورت – شاید امروز استقلال در مقابل سپاهان استحقاق بیشتر از یک امتیاز را هم داشت اما در چند صحنه اگر واکنش‎‌های حسین حسینی نبود، استقلال احتمالا باید با دست خالی میدان را ترک می‌کرد. دروازه‌بان جوان استقلال که امروز با صلاحدید علیرضا منصوریان در ترکیب اصلی این تیم قرار گرفته بود نمایشی فوق‌العاده داشت و در چند صحنه دروازه تیمش را از فروپاشی نجات داد. او در این بازی 9 سیو داشت و انواع موقعیت ها را از سانتر و شوت گرفته تا تک به تک را از سپاهانی ها گرفت. در واقع واکنش‌های او بود که استقلال را تا پایان در بازی نگه داشت تا شاگردان منصوریان حداقل یک امتیاز بگیرند. تقریبا بعد از اینکه حسینی یک فرصت تک‌به‌تک را از مهرداد محمدی گرفت، استقلال به گل تساوی رسید. او روی گل جلال‌الدین علی‌محمدی هم کمترین تقصیر را داشت و یکی از مدافعان دید او را کور کرده بود. حسینی امروز یکی از عوامل اصلی فرار استقلال از شکست ناسزاوارانه مقابل سپاهان بود و خاطره درخشش وحید طالب‌لو در بازی 13 سال پیش استقلال و سپاهان در همین ورزشگاه نقش جهان را زنده کرد. در آن بازی هم واکنش‌های طالب‌لو باعث شد تا استقلال از سپاهان یک امتیاز بگیرد.

۷ ۴  
آی اسپورت
2016-12-25 17:16:00
نظر دهید

۴ نظر
اکبرمعراجی
يكشنبه ۵ دی ۱۳۹۵، ۱۷:۳۳
سید حسین حسینی یک سیدمهدی رحمتی دیگراست...بارک ا... به منصوریان...قابلیت های فنی زیادی داره که کمتردروازه بانی درحال حاضرداراهست...اطمینان دارم حسین حسینی دروازه بان اول ایران میشود...رحمتی هم بایدقبول کندکهباتوجه به حواشی که قلعه نویی منفوروضداستقلال برایش بوجودآورده،فعلاً آن رحمتی قبلی نیست...کارمنصوریان ستودنی است...اما یک نکته برای منصوریان عزیز اینکه: سیدحسین حسینی بایدفیکس میشد ازاول فصل...متاسفم برای منصوریان که قدرحسینی رانمیداند...باورمن این هست که استقلال ازناحیه دروازه بانی،بیش از شش امتیازازدست داده است...
سید محسن
دوشنبه ۶ دی ۱۳۹۵، ۰۳:۱۲
دروازبان اگه رحمتی بود تیم مون 3 یا 4 تا میخورد! رحمتی بیشخصیت ترین ، باند بازترین ، پول پرست ترین و سیاه کار ترین بازیکن ایرانه.
۱
بی نام
دوشنبه ۶ دی ۱۳۹۵، ۰۷:۳۱
رحمتی شده پدرخوانده جدید استقلال. تو همه کارها دخالت میکنه و برا خودش بازیکن و مربی جابجا میکنه. هیچکس هم نیست جلوش واسته!
میلاد
دوشنبه ۶ دی ۱۳۹۵، ۰۰:۴۴
رحمتی تو استقلال نوچه و باند داره،منظور قلعه نویی و حنیف رحمتی هستن.یه حرکت که رسانه ها متوجهش نشدن تو بازی استقلال با تراکتور افتاد؛مجید حسینی بازیکن جوون استقلال عین نوچه ها داشت کاپشن رحمتی رو در میاورد و دستکش هاشو دستش میکرد!رحمتی هم مثل ارباب ها وایساده بود تا نوکرش کاپشنش رو دربیاره!رحمتی انقدر باند قوی درست کرده که حتی یه عده از اصحاب رسانه رو هم خریده.انقدر آدم داره که تا گفتن حنیف یه حرفایی داره آدماش تو بعضی رسانه ها شروع کردن به تخریبش. انقدر قدرت داره که نه مظلومی نه قلعه نویی و نه هیچ بازیکن دیگه نمیتونه و جرات اینو نداره که دستش رو کنه برای مردم.امیرحسین صادقی،حنیف،برهانی،طالبلو،مظلومی،قلعه نویی و.... اینا همشون رفتن از استقلال چون آقای رحمتی از اینا خوشش نمیومد
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر