فهرست
ژاوی:نمی دانم شایعات در مورد من از کجا می آید؟/ دی ماریا فوتبالیست بسیار بزرگیست
ژاوی:نمی دانم شایعات در مورد من از کجا می آید؟/ دی ماریا فوتبالیست بسیار بزرگیست

ژاوی:نمی دانم شایعات در مورد من از کجا می آید؟/ دی ماریا فوتبالیست بسیار بزرگیست

آی اسپورت - ژاوی هرناندس کاپیتان اول بارسا در این فصل، امروز در نشست خبری پیش از بازی با الچه شرکت کرد. پیش از این قرار بود نیمار در این نشست حضور یابد که به دلیل مصدومیت نتوانست خودش را به کنفرانس مطبوعاتی برساند.

ژاوی در این نشست چنین گفت : 


چگونه خودتان را برای لالیگا آماده کرده اید؟

برای شروع مسابقات هیجان زده ایم.فصل گذشته هیچ جامی نبردیم و به همین دلیل برای فصل جدید از انگیزه مضاعفی برخورداریم.پیش فصل خوبی داشته ایم و با ایده های انریکه خودمان را وفق داده ایم.برای یک رقابت جدی آماده ایم.بارسلونا حداقل، شایستگی بردن یک جام در هر فصل را دارد


رقابت های پیش رو زیاد هستند

همیشه چنین بوده.اینجا بارسلوناست. از 18 سالگی تجربه حضور در بالاترین سطح فوتبال را دارم. باید هر روز تلاش کنی تا بتوانی یک جای ثابت در ترکیب بارسا بدست بیاوری. این مساله به نفع تیم است. فصلی طولانی و دشوار پیش رو داریم و باید به خوبی آماده حضور در میادین شویم.


با نظر آلوس موافقید که مقصر نتایج ضعیف فصل گذشته بارسا، تاتا مارتینو نبود؟

کاملا موافقم.تمام تقصیرات متوجه تاتا نبود. ما بازیکنان هم هر کدام به نوبه خود مقصر ناکامی های فصل گذشته بارسا بودیم.


 دوباره تصمیم دارید تا بارسا را ترک کنید ؟

نمی دانم این اخبار از کجا می آید. ایده من هیچ تغییری نکرده است. جایی خواندم که من با لوئیس انریکه حرف نمی زنم.در صورتیکه از زمانی که با او هم بازی بودم ارتباطی فوق العاده بین ما وجود داشته و دارد.بیشتر از هر زمان دیگری انگیزه دارم. هر روز تمرین می کنم و برای شروع رقابت ها انگیزه فراوانی دارم


خودتان را بازیکن فیکس بارسا می دانید؟

نمی دانم.این مساله به من ارتباط ندارد.من کار خودم را انجام می دهم و نهایتا لوئیس انریکه تصمیم نهایی را می گیرد


اگر شما مسئول بودید؛ دی ماریا را برای بارسا می خریدید؟

در این مورد اظهارنظر نمی کنم. او بازیکن رئال است . انتقال بازیکن بین این دو تیم بسیار دشوار است.با این وجود معتقدم که او آشکارا فوتبالیست بسیار بزرگیست.


رقبای بارسا

نمی خواهم بین تیم های دیگر مقایسه ای انجام دهم.بازی ها که شروع شود به تدریج چهره مدعیان روشن می شود.مطمئنا رئال و اتلتیکو رقبای اصلی ما در این فصل هستند. با این وجود در حال حاضر تنها به حریف اولمان الچه فکر می کنیم.


فشار بازی در بارسا

در همه تیم های بزرگ از جمله بارسا چنین فشاری وجود دارد. مطبوعات و هواداران از شما پیروزی می خواهند.این طبیعی است که از بارسا چنین انتظاراتی وجود داشته باشد


مصدومیت نیمار

دیروز اتفاق افتاد. مشکل او نمی دانم چه زمانی حل می شود و آیا به بازی یکشنبه خواهد رسید یا خیر. نیمار بازیکن بسیار مهمی برای بارسا محسوب می شود.


منبع : AS

رضا سیف

  ۱  
آی اسپورت
2014-08-22 17:09:04
نظر دهید

۱ نظر
بهرام بارسا
جمعه ۳۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۳۰
دیماریا باید بیاد بارسا ، حیفه تو رئال هدر بره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر