فهرست
رهبری فرد: اگر دایی عاشق پرسپولیس است از این تیم برود/ مگر هواداران چه گناهی کرده اند؟
رهبری فرد: اگر دایی عاشق پرسپولیس است از این تیم برود/ مگر هواداران چه گناهی کرده اند؟

رهبری فرد: اگر دایی عاشق پرسپولیس است از این تیم برود/ مگر هواداران چه گناهی کرده اند؟

آی اسپورت- رهبری فرد در  گفت‌وگو با آی اسپورت در مورد بازی پرسپولیس و ملوان گفت: بازی را دیدم و از بازی تیم لذت بردم، البته بازی تیم ملوان. وقتی من فصل گذشته مصاحبه کردم همه گفتند رهبری فرد شمشیر را برای علی دایی از رو بسته است. اما دیدید که حرف هایم درست بود. همانطور که درباره رویانیان گفتم که برای مدیرعاملی پرسپولیس مناسب نیست و حالا که از پرسپولیس رفته همه متوجه شدند چه لطماتی را به باشگاه وارد آورده است. من سال ها در این تیم بازی کرده ام و می‌ دانم کدام افراد دلشان برای پرسپولیس می‌ سوزد و چه کسانی به دنبال منافع شخصی شان هستند، بعضی ها برای بزرگ شدن به پرسپولیس می‌ آیند و بعضی ها برای از چشم افتادن و روی بورس ماندن.
رهبری فرد ادامه داد: باید قبول کرد که علی دایی در عمر مربیگری موفق نیست، همه دیدند که در راه‌آهن طی دو سال چه کرد و چگونه با سقوط دست و پنجه نرم کرد. اما از آن سوی یحیی گل‌محمدی نیز با نفت تهران آسیایی شد. البته من در زمان گل‌محمدی هم اعتراض داشتم، اما اعتراض من این بود که او برای سرمربیگری پرسپولیس جوان است، نه چیز دیگری.
«پرسپولیس با علی دایی دو بار قهرمان جام حذفی شد ایا این کارنامه بدی است» رهبری فرد در پاسخ به این سوال می‌ گوید: در تمام دنیا تیم های دسته اولی و دسته دومی تا فینال جام حذفی پیش می‌ روند، جام حذفی جام شگفتی هاست. اینکه دایی و پرسپولیس بیاید با 5 مسابقه قهرمان شوند ملاک خوبی برای ارزیابی یک مربی نیست. در تورنمنتی مثل لیگ است که عیار مربی ها مشخص می‌ شود.
رهبری فرد ادامه می‌ دهد: اگر علی دایی که این همه ادعا می‌ کند خیلی پرسپولیس را دوست دارد و عاشق پرسپولیس است بهتر است قراردادش را نادیده بگیرد و از این تیم برود مگر هواداران چه گناهی کرده اند، به قول خود دایی کجای دنیا مربی ای که این همه بد نتیجه می‌ گیرد اصرار می‌ کند به ماندن. البته مقصر اصلی رویانیان است که با چنین مبلغ سنگینی با دایی قرارداد 3 ساله بست. حالا هم کسی جرات  نمی‌ کند او را عوض کند.
کاپیتان سابق پرسپولیس افزود: می‌ توان با تغییر موفق شد. من بارها تجربه کرده ام، در پرسپولیس عابدینی یورگن گده را که بسیار بد نتیجه گرفته بود عوض کرد و همان سال پرسپولیس با استانکو قهرمان شد. 2 سال بعد ایوان متکوویچ بدترین نتایج را با پرسپولیس گرفت اما پروین آمد و آن تیم به هم ریخته را در تمام جام های قهرمان ایران کرد. جامی نمانده بود که ما فتح نکرده باشیم. همین امسال فولاد بیشترین تغییر را داشت و بالای 5،4 بازیکن از دست داد اما سرمربی کروات این تیم ببینید چطور نتیجه می‌ گیرد. او فصل قبل در ملوان هم عالی کار کرد پس بهتر است مدیرعامل پرسپولیس به جای این همه تعریف و تمجید از دایی کمی به فکر پرسپولیس و هوادارانش باشد.
بهروز رهبری فرد ادامه داد: بهتر است کمی به هواداران فکر کنیم آقای دایی که دم از عشق به پرسپولیس می‌ زند بهتر است بی خیال قراردادش شود و از این تیم برود. آقای رحیمی مدیرعامل پرسپولیس چقدر به میز و صندلی اش فکر می‌ کند؟ بهتر از است از این میز بگذرد و اینقدر از دایی تعریف نکند وظیفه یک مدیرعامل چیست؟ فقط تعریف و تمجید و حمایت از سرمربی نباید گاهی اوقات عکس العمل نشان بدهد؟
رهبری فرد در پایان به آی اسپورت گفت: به نظر من نسخه شفابخش برای پرسپولیس برکناری دایی و تغییر و تحول در راس کادرفنی است.
  ۲۸  
آی اسپورت
2014-08-22 18:00:14
نظر دهید

۲۸ نظر
-
جمعه ۳۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۴۸
آخه تو کجای پرسپولیسی؟
مشروح
جمعه ۳۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۰۴
مطمئن باشین اگه دایی بره و یه نفر دیگه بیاد باز هم رهبری فر اون شخص جدید رو هم تخریب می کنه
-
جمعه ۳۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۱۲
سایت کیسه کش شما کاری غیر از کوبیدن علی دایی نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Mahmoud p
جمعه ۳۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۲۲
چه کارشناس خبره ایی کسی که فقط تو پرسپولیس هایی که علی پروین مربی بود بازی کرده
حسین
جمعه ۳۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۳۳
تو دیگه چی میگی بابا!؟این خبرنگاران بهتر از این رهبری فر و انصاریان پیدا نمیکنند باهاشون مصاحبه کنند آخه حرفای این دو تا دو زار ارزش نداره
ToRnAdO
جمعه ۳۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۴۵
عه میبینم کــــــفتر بازموقع بردها کجایی آقای به اصطلاح پیشکسوت!!!

تو دهنتو ببندی ما نتیجه میگیریم

فقط پـــــــرسپولیس
-
جمعه ۳۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۱۲
سایت شما چرا همیشه با مخالفین علی دایی مصاحبه می کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
-
جمعه ۳۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۱۴
آقای ToRnAdO , مگه شما بردی هم میبینی ؟ بازی با ذوب آهن هم باید 4 هیچ میباختین
رضا
جمعه ۳۱ مرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۵۹
دقیقا همین طوره دایی به درد پرسپولیس نمیخوره
اسمان
جمعه ۳۱ مرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۴۲
گل گفتی...
فرامرز
جمعه ۳۱ مرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۰۱
لنگیا همیشه به جای اینکه طرفدار تیم باشن یه مشت نوچه بیشتر نبودن. حاضرن
تیمشون ببازه ولی از پاچه خواری دست برندارن. خوب این رهبریفر راست میگه دیگه بیچاره. این بت پرستی و گوسفند صفتی رو کی میخواین بذارین کنار.
-
جمعه ۳۱ مرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۰۹
حق با آقای رهبری فرد هستش.علی دایی بخاطر پول مفت زیاد پرسپولیس هستش که محکم به پرسپولیس چسبیده.وقتی همه بازیکنها و کادرفنی تیم ها از قراردادشون امسال کم کردن فقط دایی بود که قراردادش رو کم نکرد.مهمترین دغدغه دایی پول هستش و نه پرسپولیس و ما هوادارها
خراب مورینیو
جمعه ۳۱ مرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۳۵
من نمبفهمم ابن دایی به کجا وصله که رویانیان و بابک زنجانی میرن زندان ولی این لابی محترم 2 میلیارد از بیت المال میگیره پشت قباله ماشین چند میلیاردیش و کارخونه هاش ! ..... بوی نماینده مجلس میاد ... مخصوصا اردبیلی هاش
دو کلمه حرف حساب
جمعه ۳۱ مرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۱۶
خدا رویانیان رو لعنت کنه! من از رهبری فرد خوشم نمیاد ولی راست میگه! همه مشکلات این فصل ما از قراردادهای ترکمانچایی که رویانیان با دایی و بازیکنانی مثل حسینی و پولادی بست !!
فرشاد
جمعه ۳۱ مرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۳۱
خاک تو سر آی اسپورت رفته با چنین گاگولکی مصاحبه

کرده

اخه توکجای کاری و چی هسی که نظر بدی یارووو
azna
جمعه ۳۱ مرداد ۱۳۹۳، ۲۳:۱۶
afarin bar behrooz ba tasob
اریا
شنبه ۱ شهریور ۱۳۹۳، ۰۷:۲۸
کم مونده این کفتر باز برا تیم تعیین تکلیف کنه
reza
شنبه ۱ شهریور ۱۳۹۳، ۰۸:۲۶
متاسفانه یک سری کم سن وسال که گروه سنیشون الفه میان و به بهروز رهبری ف ری که ده سال حداقل پرسپولیسی بوده توهین میکنن !
فوتبال
شنبه ۱ شهریور ۱۳۹۳، ۱۰:۱۶
همه مشکلات پرسپولیس از علی دایی است.ایشان اصلا دلشون واسه پرسپولیس نمیسوزه و فقط به جیب مبارکشان فکر میکننداین قرار داد ترکمنچای هم که آقای رویانیان با آقای دایی منعقد کرده اند بزرگترین مشکل سر راه برکناری علی دایی است.اون موقع آقای رویانیان از پول بیت الملا به آقای دایی بذل و بخشش کرده اند.این وسط یک چیزی که ذهن هر ناظری را در این مسایل معطوف خودش میکنه این است که مطمئنا بخشی از اون قرار داد علی دایی برای خود رویانیان است.این یک دسیسه و فیلم بین رویانیان و علی دایی است که این قرار داد ننگین را از جیب بیت المال امضا کرده اند
مهرزاد
شنبه ۱ شهریور ۱۳۹۳، ۱۱:۱۸
رهبری فرد لطفا تو یکی خفه. برو به کفترهات برس. به علی دایی چی کار داری؟
-
يكشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۳، ۰۰:۳۲
به نظر من دایی باید بماند نه بخاطر اینکه مربی بزرگی است به خاطر اینکه مدیریت تیم نشان بدهد که تسلیم نظر و شانتاژمشتی نفهم نمیشود
-
دوشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۳، ۰۹:۰۵
کالت به کالت کنید
نادر
سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳، ۱۰:۰۷
آقای رهبری فرد شما با چه رزومه ای این حرفا رو میزنین. نسخه شفابخش پرسپولیس ساکت شدن افرادی مثل شماست که با وجود اینکه میدونید پرسپولیس بازیکن درست حسابی نداره ولی باز هم دایی رو میکوبین بهتره با مردم روراست باشین بگین ما از دایی خوشمون نمیاد. تمام
نادر
سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳، ۱۰:۰۹
خراب مورینیو تو بهتره به جای نظر دادن بری آنچلوتی درستت کنه تا مغزت خوب کار کنه.
محمد پرسپولیسى
سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۱۲
رهبرى فرد انگار آلزایمر داره یادش رفته سال٩٠که پرسپولیس بادایى قهرمان حذفى شد سپاهان،فولاد و ملوان رو حذف کرد ضمناً دایى تیمو فصل پیش نایب قهرمان کرد و بعد ٥سال بالاتر از استقلال شدیم و بعد ٢سال سهمیه رو گرفتیم ضمناً بعد قطبى فقط دایى جام آورده هواداراى عزیز گول حرف این ها رو نخورید و از تیممون و کادرفنى حمایت کنید شک نکنید اگه دایى بمونه امسال جزو ٤تا تیم میشیم ادمین ببخشید طولانى شد خواهشاً تایید کن
ددی
سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳، ۲۰:۴۰
این خودش دوزار چیز حالیش نیست ولی در مورد علی دایی کاملا راست میگه
mostafa
چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۲:۵۲
به جای توهین به رهبری فرد جواب حرفاش رو بگید
البته از منطق دارید...
البته اگه جواب دارید...
البته اگه دلتون واسه تیمتون می سوزه...
جواب همین یک حرف رهبری فرد رو بدید:
"""باید قبول کرد که علی دایی در عمر مربیگری موفق نیست، همه دیدند که در راه‌آهن طی دو سال چه کرد و چگونه با سقوط دست و پنجه نرم کرد. اما از آن سوی یحیی گل‌محمدی نیز با نفت تهران آسیایی شد"""
هوادار
دوشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۰۲
اقای رهبری فرد دمت گرم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر