فهرست
گزارش روز:حمایت تمام قد ونگر از جک ویلشر
گزارش روز:حمایت تمام قد ونگر از جک ویلشر

گزارش روز:حمایت تمام قد ونگر از جک ویلشر

آی اسپورت - جک ویلشر بازیکن جوان و 22 ساله آرسنال، در سال 2008 و در 16 سالگی، اولین بازی خود در لیگ جزیره را برگزار کرد و در حال حاضر یکی از تاثیرگذارترین بازیکنان هم نسل خود محسوب می شود.

برخی مصدومیت ها و نیز حواشی در اطراف زندگی شخصی این بازیکن سبب شد تا او کمی از دوران اوجش فاصله بگیرد . پل اسکولز و جیمی کاراگر دو بازیکن سابق و کارشناس فعلی فوتبال انگلستان، معتقدند که با وجود حمایت های آرسن ونگر، این بازیکن در حال حاضر از حداکثر توانایی خود به دور است.

ونگر در این زمینه می گوید : \"من معتقدم که ویلشر در حال حاضر نباید به انتقاداتی که به او وارد می شود جوابی بدهد و تنها باید روی بازی خود متمرکز شود.اگر او بتواند فرم خودش را حفط کند؛ به فوتبالیست بی نظیری تبدیل خواهد شد.

او باید روی عملکرد خود متمرکز شود و خودش را از لحاظ بدنی آماده نگه دارد. ویلشر آینده ورزشی طولانی ای در پیش دارد و به او گفته ام که با فراموش کردن اتفاقات فصل گذشته، به بازی های این فصل توجه کند.\"

وی ادامه داد : \" کالین چمبرز در حال حاضر در موقعیت ویلشر قرار دارد. زمانی که شما در 22 سالگی به سطح بالایی از فوتبال دست می یابید انتظارات از شما بسیار بالا می رود و شما باید با این فشارها کنار بیایید.

نمونه چنین اتفاقی، قبلا برای وین رونی افتاده بود که او این مقطع را به خوبی گذراند و حالا نوبت ویلشر است. اگر او الان خوب بازی نمی کند به این خاطر است که مصدومیتی سخت را پشت سر گذاشته نه اینکه در تمرینات بصورت جدی ظاهر نمی شود \"
     
آی اسپورت
2014-08-22 18:28:49
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر