فهرست
نوروزی اسفند برمی گردد/ زمان جراحی: دو هفته دیگر
نوروزی اسفند برمی گردد/ زمان جراحی: دو هفته دیگر

نوروزی اسفند برمی گردد/ زمان جراحی: دو هفته دیگر

آی اسپورت – رضا نوروزی  دو هفته دیگر جراحی خواهد شد و بعد از شش ماه می تواند به تمرینات تیمش برگردد.

دکتر سهراب کیهانی  پزشک معالج این بازیکن در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت:« با انجام معاینات و مشاهده  MRIپارگی کامل رباط صلیبی زانوی رضا نوروزی تایید شد و او تا دو هفته دیگر تحت عمل جراحی قرار می‌گیرد.در این دو هفته با انجام فیزیوتراپی و مصرف دارو نسبت به کاهش التهاب و آماده‌سازی زانو جهت انجام عمل جراحی اقدام می‌کنیم. طول دوره درمان شش ماه خواهد بود و این بازیکن در ماه اسفند آماده بازگشت به تمرینات خواهد شد تا بتواند در بازی های نیم فصل دوم و جام قهرمانان آسیا تیمش را همراهی کند.»

دکتر کیهانی افزود:«جراحی‌های موفق بسیاری در ایران انجام شده است که از جمله آنها جراحی صورت گرفته روی پای دیگر رضا نوروزی در چند سال قبل بود. با توجه به آشنایی وی نسبت به شرایط موجود و همکاری خوبی که خواهد داشت برای یک دوره بازتوانی هم جای نگرانی نیست. در حال حاضر ایران میزبان ورزشکاران کشورهای همسایه است که برای این نوع جراحی و موارد مشابه از امکانات ما استفاده می‌کنند.»

وی در پایان خاطرگفت:« بازیکنانی مانند امید عالیشاه، سوشا مکانی و تعدادی از ملی‌پوشان فوتبال کشورمان بعد از پشت سر گذاشتن همین آسیب‌دیدگی بدون مشکلی به میادین بازگشتند.»
  ۱  
آی اسپورت
2014-08-22 19:31:15
نظر دهید

۱ نظر
بهروز قهرمانی
جمعه ۳۱ مرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۱۷
خداحافظی شش ماهه یا یک یک میلیاردی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر